ACEMA Credit rychlá půjčka ihnedacema creditPostrádáte peníze na pěkné bydlení, na rekonstrukci chalupy, na modernizaci zahrady nebo si jenom chcete dopřát exotickou dovolenou s celou rodinou? Jestliže nemáte dostatek financí k dispozici, máte dvě možnosti – buď začnete šetřit a vše si dopřejete až docílíte dané částky, nebo si půjčíte, dopřejete si to hned a následně budete splácet v daných termínech. Každý může svou situaci dobře posoudit a podle toho se rozhodnout. Jisté je, že v současné době se dají půjčit i miliónové částky – poskytuje je například společnost ACEMA Credit se svým produktem Rychlá půjčka ihned.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 KčKdo si může půjčit: Půjčky jsou dostupné pro plnoleté občany, pokud mají možnost zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Rychlá půjčka ihned je na cokoliv – nezjišťují se důvody, proč si peníze chcete půjčit a za co je hodláte utratit. Utrácení je zcela ve vaší režii.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je stanovena až na dvacet let. Splácení se uskutečňuje  měsíčními splátkami v pravidelných termínech. Na svém bankovním účtu si zadáte trvalý příkaz k úhradě a díky převodu se peníze poukazují na úhrady splátek. Předčasné splacení úvěru je povoleno kdykoli máte zájem. Neplatí se úroky za zbývající období.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nepotřebují se ručitelé, ale je nutné ručit nemovitostí. K ručení můžete využít byt, pozemek, kancelář, rodinný dům, chatu, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Je závislý na vypůjčené částce a také na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost podáte nejsnadněji díky online formuláři. Po vyplnění se před schválení sděluje do několika minut. K žádosti musíte dodat výpis z katastru nemovitostí – ne starší jak tři měsíce. Rovněž musíte doložit nabývací titul a jiné doklady dokazující vlastnictví nemovitosti. Dále budete potřebovat platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, vyžaduje se i občanský průkaz manžela/manželky a jeho/její druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile bude rychlá půjčka ihned vyřízena, odesílají se peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka ihned je vyřízena opravdu rychlé. Poskytuje se bez skrytých poplatků. Poradce je připraven s vámi detailně projít smlouvu. Nepotřebujete potvrzení příjmu a nenahlíží se do registrů dlužníků. Dopřát si lze také nezávaznou kalkulaci zdarma.Finanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]