Aerofin férová půjčkaAerofin férová půjčkaStačí si vyjít od města a na každém rohu na vás číhá nějaké lákadlo. Koupíte? Nekoupíte? Koupili jste a nyní vzdycháte, jak jste se dostali několik dní před výplatou do nelehké situace a extra vynaložené peníze prostě chybí? Jestliže jste nemohli odolat výhodné nabídce koupě, můžete nynější nedostatek peněz pokrýt půjčkou a posléze ji splácet v dohodnutých částkách. Bez prokazování příjmů vám půjčí i společnost Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmechKdo si může půjčit: Půjčku můžete získat bez potvrzení o příjmu. Z toho plyne, že kandidáty na půjčení jsou nejen zaměstnaní lidé, ale také nezaměstnané, studující osoby. Aerofin férová půjčka je vhodná i pro ženy na mateřské dovolené, invalidy a důchodce.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete použít podle libosti – jde o bezúčelový druh.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá šest měsíců. Jednotlivé splátky budou tedy rozloženy do šesti předem stanovených měsíčních splátek. Půjčku máte možnost splatit rovněž předčasně. V poslední den splatnosti už musí být dojednaná částka na účtu u Raiffeisenbank. Vaše platba bude identifikována pomocí zaslaného variabilního symbolu – číslem smlouvy. Pokud projevíte zájem o prodloužení jednotlivé splátky o maximálně 30 dní, proveďte to písemně.

Poplatky: Žádné poplatky předem nečekejte za posouzení žádosti. Prodloužení splátky je zpoplatněno – 500 Kč na pokrytí nákladů spojených s tímto úkonem.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Závisí na půjčené částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete zažádat na web stránkách společnosti Aerofin , kde vyplníte online žádost. Potom budete kontaktováni operátory a dojednáte podrobnosti týkající se půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se Aerofin férová půjčka dočká schválení, budou peníze do 15 minut poslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní půjčku budete mít zajištěnou za jasně daných podmínek. Ve smlouvě budete mít uvedenu výši úroků i sankčních poplatků pro případy špatného splácení apod. Nebudete dokládat vaše příjmy. Nedívá se do registrů dlužníků. Aerofin férová půjčka se dá brát opakovaně. Půjčka je bez požadavků na ručitele.Finanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]