CreditON půjčka do 10 000 KčCreditON – půjčka do 10 000 KčPotřebujete si trochu vylepšit momentální rozpočet? Potřebujete novou pračku, lednici nebo myčku na nádobí a zrovna nemáte dostatek úspor? Vše se dá vyšešit půjčkami v nižších částkách, které jsou známé svou rychlostí vyřízení. Dneska se rozhodnete a klidně tentýž den nebo do druhého dne máte peníze k dispozici. Na finančním trhu působí také společnost CreditON – dopřejte si vyřízení půjčky ihned a bez komplikací. Další společnosti poskytující půjčky najdete například zde.

Výše půjčky: Lze si vzít až 10 000 Kč. Noví žadatelé musí respektovat omezení – první půjčka je 3.500 Kč maximálně. Po celém splacení první půjčky si můžete zažádat o další, tentokrát do částky 5.000 Kč, třetí půjčka již umožňuje si vzít až 10.000 Kč.Kdo si může půjčit: Při žádosti o půjčku se nedokládá váš průměrný příjem, tudíž není problém, aby si půjčili i nezaměstnaní lidé, jedinci s rodičovskými příspěvky, osoby se starobním nebo invalidním důchodem, studující a podobně.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky využijte podle vlastních potřeb – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: splatnost je stanovena až na 30 dní

Poplatky: Kvůli zpracování vaší úplně první žádosti je nutné poslat poplatek 1 Kč pro ověření. Korunu pošlete na jeden z účtů společnosti CreditON. Potom se rozhodne o získání nebo zamítnutí vaší půjčky. Jiné poplatky za posouzení a vyřízení žádosti se neúčtují.

Ručení: půjčka do 10 000 Kč je bez ručitele

Výše úroku: Na webových stránkách společnosti se dá snadno zjistit, jaké budou úroky a kolik celkem zaplatíte za konkrétní vypůjčené částky peněz. Například v případě půjčky 2000 Kč počítejte s poplatkem 321 Kč, které k této sumě přičtete.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje z domova. Jednoduše se zaregistrujete, vyplníte  online formulář a ten odešlete kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze je možné získat už do třiceti minut po schválení půjčky. Peníze se převedou na váš bankovní účet, nebo si je můžete nechat poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Předností půjčky do 10 000 Kč je velice rychlé vyřízení. Vše se sjednává dokládání příjmů a bez ručitelů. Sami si vyberete zaslání peněz poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na vaše konto. Přidělení půjčky je částečně automatizované.Finanční novinky:

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Většina lidí hledá v současnosti zajímavý bankovní dům, kde může pohodlně najít několik zajímavých produktů. Poštovní spořitelna Era nabízí svým klientům široké portfolio... 
[Celý článek]