CzFinance.cz bezúročná půjčkaCzFinance.cz bezúročná půjčkaPůjčky jsou snadnou formou, jak získat peníze v době, kdy nemáte našetřenou dostatečnou sumu na pokrytí nezbytných výdajů. Může jít o nenadálé finanční potíže, nebo prostě jenom touhu mít něco mnohem dřív, než bude našetřeno. Půjčky jsou známé tím, že vracíte vždy něco navíc – tedy kromě vypůjčené částky platíte společnosti také úroky nebo poplatky. CzFinance.cz však nabízí také bezúročnou půjčku pro osoby, které umí splácet včas a v řádných termínech.

Výše půjčky: 10 000 – 30 000 KčKdo si může půjčit: Bezúročná půjčka je vhodná pro každého ve věku od 18 do 70 let. K získání půjčky je dána podmínka, že klienti musí být vlastníkem nemovitosti, nebo její části – čtvrtiny, poloviny apod. Půjčka nebude poskytnuta osobám, které mají exekuci a mají zástavu u osob nebo soukromých firem. K vyřízení potřebujete platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá v týdenních splátkách, ale je možné platit také měsíčně. Splátky se posílají na bankovní účet. Bezúročná půjčka se dá kdykoliv předčasně doplatit bez sankčních poplatků. Mohou se posílat i mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele a bez zajištění, ale zájemce o půjčku musí vlastnit nemovitost, nebo její část.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky probíhá přibližně do dvou dnů. Posléze bude stanoven termín podpisu smlouvy – navštíví vás zástupce společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile bude domluven termín k podpisu smlouvy, získáte peníze hotově – při osobní schůzce.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dostupná klientům, kteří vlastní i nějakou část nemovitosti. Neplatí se žádný úrok, pokud splácíte řádně a v daných termínech. Nenahlíží se do registrů dlužníkům, peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy. Individuálně se řeší každá žádost. Srovnání půjček je k dispozici na: http://www.pujckoradce.cz/srovnani-pujcek/Finanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]