Equa bank – Neúčelová hypotéka PROequa-bankMáte zajímavé sny v oblasti vašeho podnikání? Již dávno patříte mezi podnikatele, ale zrovna neprožíváte dobré období a vynořily se i jisté finanční problémy? Potřebujete zajistit potřebné finance pro provoz vaší podnikatelské činnosti? Zajímají vás extra peníze na investování? Speciální půjčka Neúčelová hypotéka PRO podnikatele od Equa banky je určena k zajištění financování podnikání. Peníze lze využít také na různé provozní a investiční záměry.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 70% hodnoty vaší nemovitostiKdo si může půjčit: Půjčku mohou realizovat fyzické osoby, které podnikají a mají k dispozici nemovitost vhodnou k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele se dá využít na různé druhy podnikatelských záměrů. Díky penězům z půjčky lze investovat do rozvoje vašeho podnikání. Můžete se jednat například o pořízení skladu, nové provozovny, nových technologií do výrobny, do kanceláří, nebo díky půjčce zaplatíte provozní výdaje.

Splatnost půjčky: od pěti do dvaceti let

Poplatky: Hypotéka se posuzuje a vyřizuje bez poplatku za poskytnutí. Účtují se však poplatky za měsíční vedení a správu úvěru. Čerpání se provádí až čtyřikrát bezplatně, poté budete každé čerpání platit částkou 500 Kč.

Ručení: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele se zajišťuje nemovitostí. Nemusíte shánět žádné ručitele.

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena od 4,69% p.a. – konkrétní výše se sděluje individuálně podle vypůjčené částky a na základě doby splácení.

RPSN: odvíjí se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení hypotéky PRO podnikatele se uskutečňuje na pobočce banky. V případě zájmu si můžete předem domluvit schůzku, aby vám vyhovovala termínově i časově.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se dá čerpat až po dobu šesti měsíců od uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se využívají na různé podnikatelské účely. Uskutečnění čerpání hypotéky probíhá v době až do šesti měsíců od podepsání smlouvy. Pokud budete mít zájem, můžete si také uzavřít pojištění schopnosti splácet na tento úvěr. Nejsou potřeba ručitele, protože se úvěr zajišťuje nemovitostí.Finanční novinky:

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Většina lidí hledá v současnosti zajímavý bankovní dům, kde může pohodlně najít několik zajímavých produktů. Poštovní spořitelna Era nabízí svým klientům široké portfolio... 
[Celý článek]