Hotovostní půjčka mBank – mPůjčka plusHotovostní půjčka mBank je stále více žádanější. Co byste řekli tomu, že si o půjčku požádáte přímo na svém bankovním účtu online a během chvilky prostě bude dojednáno a peníze se projeví na vašem zůstatku? Ano, i to je možné a také Hotovostní půjčka mBank plus od mBank vám může být nápomocná při různých příležitostech, kdy se vám budou hodit extra finance. Vyřízení je velice jednoduché a rychlé pro každého klienta mBank.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 KčKdo si může půjčit: O půjčku může mít zájem každý majitel běžného účtu u mBank. Žádosti o půjčku probíhají v internetovém bankovnictví. Pokud máte zájem o částku nad 100 000 Kč, bude se vyžadovat souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neuvádí se účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná po dobu od 12ti měsíců do 84 měsíců. Doba splatnosti a den splatnosti měsíční splátky se určuje na základě klientových preferencí. Mohou se skládat mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení. Odklad splátek jistiny úvěru se dá provést pokud došlo ke ztrátě zaměstnání nebo nemoci delší než 1 měsíc. Odklad se dá zajistit na dobu od jednoho do šesti měsíců. Během této doby se platí pouze úroky z úvěru a ne jistina. Poplatek za odklad je stanoven na 300 Kč – jednorázově.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank se vyřizuje jenom online cestou. O půjčku se mohou zajímat klienti banky (i noví) a zařídí si ji přímo v internetovém bankovnictví. Nemáte účet u mBank? Nejprve si ho snadno založte.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjček je uskutečňováno po celých 24 hodin denně a po celý týden, od pondělí do neděle. Po potvrzení smlouvy o půjčce, získáte peníze a budete je mít k využití na svém mKontu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje kdykoliv – ve všední den i ve svátek, 24 hodin denně. Vyřizování je snadné online cestou. Peníze budete mít na účtu ihned po potvrzení smlouvy. Neplatí se poplatky za vyřízení. Mimořádné splátky a předčasné splacení se dá uskutečnit zcela zdarma.

mBank – mPůjčka plus

OpenClips / PixabayFinanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]