Kredia půjčka na cokolivKredia půjčka na cokolivChcete se podívat na své finance zblízka? Říkáte, že není o co stát, protože právě nyní se nacházíte ve velmi složité situaci a pomohlo by několik tisícovek navíc? Svoje problémy můžete vyřešit díky půjčce – peníze získáte ihned, zaplatíte potřebné a následně splácíte ve stanovených splátkách. Nižší částky pomohou také vyřešit nedostatek peněz několik dní před výplatou. O tom něco ví i společnost Kredia, která nabízí produkt s názvem půjčka na cokoliv.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. U 1. půjčky se půjčuje 1000 Kč maximálně, od 2. půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 až 10 000 Kč.Kdo si může půjčit: K půjčení se mohou odvážit všichni plnoletí lidé s trvalým bydlištěm na území České republiky. Nepotřebujete dokládat potvrzení o vašich příjmech. Půjčka na cokoliv je určena také studentům, ženám na mateřské dovolené, důchodcům i nezaměstnaní.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je dána na 15, 22 a 30 dní. Jestliže se dostanete do problémů s dodržením sjednaných splátek, informujte o tom společnost Kredia, aby se mohlo najít řešení.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku získáte bez ručitelů a bez zastavení vašeho majetku

Roční úrok: Úroky se zahrnují do uvedených poplatků – ty zaplatíte dohromady s půjčenou částkou. Ze sumy 1000 Kč činí poplatek 250 Kč při splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč počítejte s poplatkem 2500 Kč s dobou splatnosti 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku získáte snadno díky online službám. Na webových stránkách snadno vyplníte formulář a rozhodnutí o schválení budete znát do několika minut. Pokud vám online žádosti nevyhovují, lze zažádání provádět i přes SMS.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schvalovacím procesu půjčky se peníze okamžitě posílají na váš bankovní účet. Uskutečňujete teprve první žádost o půjčku u Kredia? Peníze v tomto případě budou odeslány až po potvrzení ověřovacího kódu, který vám přijde poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte velmi rychle, bez potvrzení o přijmu a bez poplatků předem. Půjčku si může dovolit více lidí. Vše zařídíte online nebo telefonicky – SMS.Finanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]