Mutuo – SMS půjčka MutuoSMS půjčka MutuoRychlé vyřízení půjčky a bez zbytečného papírování – to je to, co si přeje většina klientů, ale ne každý si vybere správně. Půjčení peněz se stalo velkým trendem současnosti a mnoho lidí si dopřává půjčky v různé výši na pořízení nejrůznějších potřebných služeb nebo věcí. Rychlá půjčka, to je i SMS půjčka Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Pokud si půjčujete poprvé, můžete získat maximálně 1000 Kč. Pakliže dojde k řádnému splacení půjčky můžete si příště půjčit 2.000 Kč. Suma se bude po každém navrácení zvyšovat, až do maxima 5000 Kč!Kdo si může půjčit: Určeno pro fyzické osoby s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: První půjčka musí být splacena do 15 dní. Druhá a každá další půjčka má splatnost – 22 dní. Lze si zažádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je možná na 2 další týdny – platí se poplatek za každý započatý týden. Od druhé půjčky budete mít týden splatnosti zdarma.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Míru úroku zastupují dané poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky se vyřizuje telefonicky a pomocí SMS zpráv. Sjednání je možné odkudkoliv z ČR. Lze vyplnit také online žádost o poskytnutí SMS půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena velice brzy – po schválení se posílají peníze. V případě úplně první půjčky získáte peníze poštovní poukázkou. Od další půjčky se peníze převádějí na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: SMS půjčka Mutuo má dané podmínky k půjčení. Není požadován žádný poplatek za vyřízení ani záloha. O splatnosti budete včas informováni, abyste nezapomněli. Splácení je možné vkladem na účet nebo převodem. Lze si zažádat o prodloužení splatnosti. Půjčka je vyřízena velice rychle.


Žádost o SMS půjčkuFinanční novinky:

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Většina lidí hledá v současnosti zajímavý bankovní dům, kde může pohodlně najít několik zajímavých produktů. Poštovní spořitelna Era nabízí svým klientům široké portfolio... 
[Celý článek]