Poštovní spořitelna – Era půjčkaChcete získat peníze navíc a uvažujete o půjčce, kde se vás nebudou vyptávat na využití půjčených peněz? Určitě dobře pochodíte, protože neúčelové půjčky nabízí většina poskytovatelů z bankovní i nebankovní sféry. Máte v hlavě nepodnikatelské záměry a rádi byste si financemi vylepšili bydlení, koupili garáž, chatu, zaplatili pobyt v zahraničí či úplně něco jiného? Půjčky nabízí také Era Poštovní spořitelna.

Výše půjčky: Minimální půjčka může dělat 20 000 Kč. Zajištění půjčky se nevyžaduje až do částky 600 000 Kč, pokud bude na půjčce zavázán také spolužadatel/ka. V případě, že je vaše žádost první od Ery, lze si půjčit maximálně 450 000 Kč.Kdo si může půjčit: O půjčku si v tomto případě mohou požádat jenom plnoleté osoby, tedy starší 18ti let. Zájemci o půjčku musí být novými nebo dosavadními klienty Era Poštovní spořitelny. K půjčce budete potřebovat zřízený Era osobní účet nebo Era online účet. K žádosti budete dokládat též dva doklady totožnosti, kdy jedním bude občanský průkaz. Příjmy nemusíte nijak dokládat, jestliže se vám připisují alespoň 3 měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o půjčku neúčelovou.

Splatnost půjčky: Doba splácení se stanovuje na sedm let maximálně. Je možné si rovněž požádat o sjednání pojištění schopnosti splácet. Předčasné splacení půjčky není spojeno s žádnými poplatky navíc a je možné ho udělat kdykoliv.

Poplatky: Era půjčka je bez poplatků – za poskytnutí, za vedení půjčky, za předčasné splacení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – mění se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si jednoduše zařídíte na některé z poboček Poštovní spořitelny. Rovněž se dá vyplnit online kontaktní formulář, kdy vás posléze kontaktují zástupci spořitelny. Půjčku lze sjednat i na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou převedeny na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB ihned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez poplatků předem a požadavků na ručitele nebo zástavu. Vypůjčené peníze lze použít na cokoliv. Půjčka je vyřízena snadno a rychle.

Era půjčka

adnowak / PixabayFinanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]