Raiffeisenbank – Osobní půjčkaRaiffeisenbank – Osobní půjčka

jarmoluk / Pixabay

Nelíbí se vám vaše dosavadní dluhy a rádi byste se s nimi vypořádali? Zkuste půjčku! Ano, půjčka od banky vám pomůže vyřešit současné finanční problémy a vy následně budete poklidně splácet dle dohodnutého splátkového kalendáře. Dostali jste nápad si něco zajímavého pořídit, nemáte dost našetřeno? Můžete se spolehnout na půjčku, která vám pomůže k rychlejšímu dosažení vašeho snu. Osobní půjčky až do půl miliónu získáte od Raiffeisenbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 KčKdo si může půjčit: Půjčka je určena pro občany s věkem 18 let minimálně. K půjčce doložíte doklad vaší totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, zdravotní a zbrojní průkaz apod.), anebo doklad o příjmu – když si ho banka vyžádá.

Láká vás vyzkoušet podmínky nebankovní půjčky? Zkuste zde: http://pujckybezprijmu.eu/acema-credit-rychla-pujcka-ihned/

Na co si mohu půjčit: Jde o půjčku na cokoliv – účel se nedokládá.

Splatnost půjčky: Splatnost je určena v rozmezí od 6 do 72 měsíců. Na půjčku můžete dávat také mimořádné splátky. Půjčka se dá rovněž kompletně splatit předčasně – bez poplatků.

Poplatky: sjednání a vedení půjčky bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy na majetek

Roční úrok: Přesně stanovené splátky budete znát předem a po vybranou dobu splácení je budete splácet. V případě převodu platebního styku do Raiffeisenbank se eventuálně dočkáte snížení úroků o jedno procento.

Možnost sjednání půjčky: Osobní půjčka se vyřizuje na pobočce banky. Také si můžete vyplnit online žádost o půjčku a během několika minut získáte konkrétní nabídku pro osobní půjčku, kde bude navržena doba splatnosti, výše měsíční splátky a také dána úroková sazba.

Rychlost poskytnutí peněz: Předschválené částky si lze prohlédnout v internetovém bankovnictví. Peníze budete mít do 24 hodin od schválení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dosažitelná za krátký čas. Sjednání půjčky je zdarma, stejně nemusíte nic platit ani za předčasné splacení celé vypůjčené sumy. K půjčce dostanete zdarma základní pojištění schopnosti splácet. Jde o flexibilní půjčku – při řádném splácení se navyšuje limit půjčky.

 Finanční novinky:

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Půjčky do patnácti minut? Jde to. Banky už nejsou natolik atraktivní Chcete požádat o půjčku? Možná vás odrazuje to, že... 
[Celý článek]

PR články pro Váš web

PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali?... 
[Celý článek]

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Půjčka Brno vyřízena do čtvrt hodiny

Bydlíte v Brně a hodláte si půjčit peníze? To není vůbec žádný problém, protože kromě zavedených bank zde funguje mnoho nebankovních společností. Peníze je možné získat velice... 
[Celý článek]

P2P půjčky jsou stále populárnější

P2P půjčky jsou stále populárnější

Půjčování peněz od bank i nebankovních společností je velice známým systémem, ale pokud se zaměříte na P2P půjčky, poznáte, že se dá půjčovat i přímo mezi jednotlivci. Koncept... 
[Celý článek]