AB půjčka Klasik

Jednou to přijít muselo… Velice jste zatoužili jenom neplánovat, ale také skutečně mít dostatek peněz na rekonstrukci, na koupi ojetého auta, na nové vybavení do domácnosti, na nábytek, na doplnění zahrady úžasnými doplňky a tak dále? Ke splnění vašich potřeb a snů vám pomohou půjčky. Peníze, které budete mít hned a následně je budete splácet za daných podmínek. K dispozici je hned několik možností bankovních a nebankovních společností. Nyní vám představíme možnosti AB půjčky.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nemusí dokládat příjmy a nevyžadují se ručitelé, ale je stanovena podmínka ručení nemovitostí. Výše půjčky je dána dle ceny nemovitosti. Půjčit si mohou i osoby se záznamem v registrech dlužníků, protože se do nich nenahlíží.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – AB půjčka Klasik je bezúčelová. Sjednat si však lze i účelovou půjčku, kde je zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nevyžadují se ručitele, ale podmínkou je ručení nemovitostí. Ručení je bráno jako záruka, ne jako zpětný leasing – nemovitost bude stále vaším vlastnictvím.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si zažádáte na stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde najdete formulář k vyplnění. O půjčku si můžete také zažádat telefonicky nebo během osobní schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky trvá většinou do pěti pracovních dní. Posléze jsou peníze poukázány převodem na bankovní účet, nebo je získáte v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: AB půjčka Klasik se poskytuje bez dokládání příjmů a bez poplatků předem. Nezkoumají se registry dlužníků a můžete si dopřát konzultace s úvěrovým specialistou. První splátku je možné odložit. Nebudete překvapeni žádným skrytými poplatky.

AB půjčka Klasik
PublicDomainPictures / Pixabay

Žádost o půjčku online