ACEMA Credit rychlá půjčka ihned

acema creditPostrádáte peníze na pěkné bydlení, na rekonstrukci chalupy, na modernizaci zahrady nebo si jenom chcete dopřát exotickou dovolenou s celou rodinou? Jestliže nemáte dostatek financí k dispozici, máte dvě možnosti – buď začnete šetřit a vše si dopřejete až docílíte dané částky, nebo si půjčíte, dopřejete si to hned a následně budete splácet v daných termínech. Každý může svou situaci dobře posoudit a podle toho se rozhodnout. Jisté je, že v současné době se dají půjčit i miliónové částky – poskytuje je například společnost ACEMA Credit se svým produktem Rychlá půjčka ihned.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou dostupné pro plnoleté občany, pokud mají možnost zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Rychlá půjčka ihned je na cokoliv – nezjišťují se důvody, proč si peníze chcete půjčit a za co je hodláte utratit. Utrácení je zcela ve vaší režii.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je stanovena až na dvacet let. Splácení se uskutečňuje  měsíčními splátkami v pravidelných termínech. Na svém bankovním účtu si zadáte trvalý příkaz k úhradě a díky převodu se peníze poukazují na úhrady splátek. Předčasné splacení úvěru je povoleno kdykoli máte zájem. Neplatí se úroky za zbývající období.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nepotřebují se ručitelé, ale je nutné ručit nemovitostí. K ručení můžete využít byt, pozemek, kancelář, rodinný dům, chatu, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Je závislý na vypůjčené částce a také na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost podáte nejsnadněji díky online formuláři. Po vyplnění se před schválení sděluje do několika minut. K žádosti musíte dodat výpis z katastru nemovitostí – ne starší jak tři měsíce. Rovněž musíte doložit nabývací titul a jiné doklady dokazující vlastnictví nemovitosti. Dále budete potřebovat platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, vyžaduje se i občanský průkaz manžela/manželky a jeho/její druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile bude rychlá půjčka ihned vyřízena, odesílají se peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka ihned je vyřízena opravdu rychlé. Poskytuje se bez skrytých poplatků. Poradce je připraven s vámi detailně projít smlouvu. Nepotřebujete potvrzení příjmu a nenahlíží se do registrů dlužníků. Dopřát si lze také nezávaznou kalkulaci zdarma.

Žádost o půjčku online