Brio Czech Grand půjčka

Brio Czech Grand půjčkaChcete se vypořádat s momentálními finančními problémy, nebo si přejete se jenom jednou pěkně rozšoupnout s přáteli? Jestliže nejsou vaše úspory příliš velké a nechcete se vzdávat svého cíle, můžete požádat o půjčku, kterou budete následně splácet dle dohody s poskytovatelem. Půjčky se mohou poskytovat v nižších částkách, ale lze získat i milióny – příkladem je Brio Czech Grand půjčka.

Výše půjčky: od 10.000,- Kč až do výše 200.000.000,- Kč – půjčka závisí na tržní hodnotě zastavované nemovitosti. Půjčuje se do 70 % tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou nezaměstnaní, podnikatelé, důchodci, ženy na mateřské dovolené – podmínkou je vlastnění nemovitosti. K vyřízení doložíte občanský průkaz, list vlastnictví nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka se splácí na základě výše půjčky.

Poplatky: neuvedeno

Ručení: nejsou potřeba ručitelé – zárukou je zástava na nemovitost

Roční úrok: kolem 20 %

RPSN: neuvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete uzavřít čtyřmi způsoby – na stránkách webových stránek najdete online žádost, kterou vyplníte a spol. Vás bude kontaktovat. Druhým způsobem je zavolání na infolinku. Třetím způsobem je podání žádosti poštou – vytisknete si žádost o půjčku, čestné prohlášení o příjmech a soupis závazků. Vše vyplníte, podepíšete a přiložte aktuální list vlastnictví k nemovitosti, která bude zajišťovat půjčku. Vše pošlete na adresu spol. BRIO CZECH s.r.o. Další možností je uzavření a sjednání půjčky osobně v kanceláři v Jihlavě – lze si sjednat předem schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz:  Průměrná doba vyřízení je okolo tří pracovních dnů od zkompletování potřebné dokumentace. Peníze se čerpají po zapsání zástavního práva na nemovitosti. Lze však získat i možnost expresního čerpání – peníze budou proplaceny v den podpisu smlouvy o půjčce.

Výhody půjčky od společnosti: Od dodání zkompletované dokumentace trvá vyřízení půjčky jen 3 pracovní dny. Půjčka je dostupná všem, kteří mohou dát do zástavy nemovitost. Nejsou potřeba ručitelé. 

Žádost o půjčku online