Cash For Life – rychlá půjčka do 10 000 Kč

Cash For Life – rychlá půjčka do 10 000 KčPeníze jsou potřeba stále a někdy se člověku prostě nedaří a přemýšlí o zadlužení. V době finančních nesnází se můžete přeptat známých nebo kolegů, ale jestliže nechcete přijít o jejich přízeň, zkuste služby specialistů – různých nebankovních společností. Není potřeba  se obávat, že vám nepůjčí na to, co chcete – většinou se nepožadují žádné účely, peníze využijete podle potřeby. Mezi společnostmi objevíte i Cash For Life – pro rychlé půjčky do výplaty.

Výše půjčky: Výše půjčky je od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčce může uvažovat občan s věkem od 18 do 65 let. Žadatelé musí mít české občanství a podmínkou je také bezdlužnost u společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku nedokládáte potvrzení o vašem příjmu. Je tedy možné, aby se o půjčku zajímali studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci, invalidé a nezaměstnané osoby. Také si připravte mobilní telefon a občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – důvody se neuvádějí.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena na 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Nezvládáte splácení v termínu?  Požádejte si o prodloužení splácení, jde to o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení můžete uskutečnit celkem třikrát. Celkově splácení prodloužíte o maximálně 45 dnů.

Poplatky: Žádné skryté poplatky, žádné poplatky za posouzení půjčky.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Splácení je dohodnuto společně s daným poplatkem. Ten nahrazuje úrok. Zaplatíte domluvenou částku v daném termínu – nedodržení termínu je spojeno se sankcemi.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte díky online službě. Připojíte se na webové stránky společnosti, zaregistrujete se, odešlete žádost k posouzení. Pro zájemce je také dovoleno žádat o půjčku pomocí SMS zprávy.

Rychlost poskytnutí peněz: Rychlá půjčka do 10 000 Kč se vyřizuje ihned, do deseti minut. Po schvalovacím rituálu se ihned peníze odesílají na bankovní účet nebo jsou poslány poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá a jasná půjčka bez skrytých poplatků. Nepotřebujete řešit žádnou obsáhlou dokumentaci, nemusíte nikam chodit, shánět ručitele ani mít pravidelný příjem. Rychlá půjčka do 10 000 Kč se schvaluje velice brzy, peníze se odesílají ihned po schválení půjčky.

 

Žádost o půjčku online