CCS Finance bezúčelová půjčka do 250 000 Kč

bezúčelová půjčkaVyskytla se náhodná příhoda, která vás stála peníze a nyní nemáte na zaplacení běžných výdajů? Potřebujete pokrýt mimořádný výdaj a nemáte dostatek úspor? Chcete si koupit nové auto, ale dosud jste nenaspořili dostatečnou sumu? Můžete mít stovky důvodů k půjčce a věřte, že ve většině případů  nebude požadováno doložení účelů – stejně jako u CCS Finance a bezúčelové půjčky do 250 000 Kč.

Výše půjčky: Od 20 000 do 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčuje se osobám ve věku od 22 do 60 let. Půjčku si mohou zařídit nejen osoby s trvalým pobytem v ČR, ale vyřizuje se i pro občany Slovenské republiky. Důchodci – starobní, invalidní a zaměstnanci doloží k půjčce doklad o příjmu v kopii a jiné doložitelné příjmy, doklad o příjmu partnera, kopii občanského průkazu +  další doklad o totožnosti v kopii, 2 kompletní výpisy z účtu, kam se budou převádět peníze z půjčky a doklad o adrese (SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, faktura za telefon, apod.). Srovnejte si cenu elektřiny a vyberte nejlevnějšího poskytovatele elektrické energie.

Podnikatelé doloží  živnostenský list v kopii a kompletní daňové přiznání v kopii + ostatní doložitelné příjmy, OP, doklad o příjmu partnera a jeden další doklad o totožnosti v kopii, dva kompletní výpisy z účtu, doklad o adrese, fakturu za mobilní telefon v kopii.

Na co si mohu půjčit: Bezúčelová půjčka lze využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná od 36 do 84 měsíců.

Poplatky: poplatek za zprostředkování půjčky

Ručení: pro navýšení bonity se vyžaduje spoludlužník – manžel, manželka, partneři

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává online.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze získáte ihned po sjednání půjčky a po podpisu smlouvy. Převádějí se běžně na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Nenahlíží se do žádných registrů dlužníků, mohou si tedy půjčit i osoby s nějakými resty v placení jiných půjček. Bezúčelová půjčka je dostupná podnikatelům, důchodcům a zaměstnancům.

Žádost o půjčku online