CCS Finance hypotéka bez příjmů

CCS Finance hypotéka bez příjmůMáte vysněný finanční cíl, ale bude pro vás velice těžké se přizpůsobit požadavkům na spoření? Navíc spořit se vám nejeví jako ideální řešení, protože takhle budete bydlet ve vlastním domku či bytě až za několik dlouhých let? CCS Finance vám zprostředkuje výhodné hypotéky, kde nebudete potřebovat dokládat váš aktuální příjem. Půjčky jsou tedy vhodné i pro momentálně nezaměstnané.

Výše půjčky: maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypotéka bez příjmů je určena pro fyzické i právnické osoby. Při žádosti se nenahlíží do databáze Solus. K vyřízení budete potřebovat tyto doklady: kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, výpis z katastru nemovitostí, který není starší než třicet dní, kopii katastrální mapy, kopii listu vlastnictví (nabývací titul) a rovněž odhad, který není starší než tři měsíce, jestliže e k dispozici. Rovněž dodáte aktuální foto nemovitosti – ze všech místností na CD, pokud nebudete mít k dispozici odhad.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka bez příjmu se poskytuje na koupi nemovitostí. Další srovnání hypoték naleznete na partnerském webu Hypoteky-srovnani.eu.

Splatnost půjčky: Splatnost se sjednává individuálně, v závislosti na vypůjčené sumě a na době splatnosti.

Poplatky: Účtuje se poplatek za zprostředkování hypotéky bez příjmu.

Ručení: U půjčky se nevyžaduje ručitel, protože zajištění je řešeno zástavou nemovitosti.

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává online.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka bez příjmů je vhodná pro osoby, které nechtějí nebo nemohou dokládat momentální průměrný příjem. Podmínkou však je zastavení nemovitosti. Vyřízení je velice snadné a půjčuje se až do 80 % hodnoty nemovitosti.

Žádost o půjčku online