CCS Finance půjčka pro studenty a ženy na MD

CCS Finance půjčka

Potřebujete peníze, ale obáváte se, že váš příjem je příliš nízký, aby vám někdo půjčil? Ani v tomto případě se nemusíte vzdávat naděje na půjčku, která vás může dostat snadno a rychle z finančních problémů. Jednoduše si půjčíte a posléze platíte potřebné splátky dle smlouvy. CCS Finance půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce je k dispozici také u CCS Finance.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci. Starobní či invalidní důchodci doloží doklad o příjmu v kopii (jde o výměr důchodu, či o poslední ústřižek z modré složenky, nebo potvrzení z OSSZ, rentisté – potvrzení o rentě). Doloží také jiné případné příjmy, kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva výpisy z účtu, kam se budou převádět peníze a doklad o adrese – SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, faktura za telefon atd.

Ženy na mateřské dovolené dokládají kopii o příjmu z OSSZ + jiné doložitelné příjmy, kopii občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva kompletní výpisy z účtu, kam budou převáděny peníze a doklad o adrese. Studenti obstarají kopii indexu, jiné doklady o doložitelných příjmech – třeba o brigádě, kopii OP a jiného dokladu totožnosti a jeden výpis z účtu, kam se budou převádět peníze + doklad o adrese.

Na co si mohu půjčit: U půjčky se neuvádí žádný účel, můžete si půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Platí se poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: Nevyžaduje se ručitel.

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: CCS Finance půjčka jde sjednat online.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy – peníze se převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít na cokoliv a je dostupná studentům, důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Peníze přijdou na váš účet v bance.

Žádost o půjčku online