CCS Finance půjčka se zástavou nemovitosti

půjčka se zástavou nemovitosti

Máte zájem investovat až několik miliónů, ovšem sami je zrovna nemáte? Nechcete nikomu sdělovat účel úvěru a rádi byste investovali podle libosti? Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč od CCS Finance vám umožní si vzít až několikamiliónový úvěr s dlouhodobou splatností, kde se bude zastavovat vámi vlastněná nemovitost. Pokud splníte všechny podmínky, můžete realizovat své sny takřka okamžitě!

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou zažádat osoby, které mají k dispozici nemovitost. Při žádosti o půjčku je třeba doložit kopii občanského průkazu žadatele a manžela či manželky, katastrální mapu v originále (ne starší než 3 měsíce), kopii občanského průkazu majitele nemovitosti, pokud se odlišuje od žadatele, aktuální LV v originále,  nabývací tituly v ověřené kopii dle originálu, fotografie nemovitosti, rozměry nemovitosti po obvodu a m2, potvrzení o příjmu, aktuální výše dlužné částky, pokud je  na nemovitosti zástava. Nemovitost musí být zkolaudovaná.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – účel se neuvádí.

Splatnost půjčky: Půjčka má dobu splatnosti od dvou do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů, ale je nutná zástava nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a konkrétní doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost můžete podat online, vyřizování probíhá osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky trvá jeden měsíc, peníze se převádí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze získáte převodem na účet. Nedokládá se příjem, jenom se předkládá pracovní smlouva. V případě doložení příjmu bude klient zvýhodněn na úrocích a splátkách zvýhodněn sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu se dokládá v originále na formuláři jakékoli banky. Jiné doložitelné příjmy se přičítají k oficiálnímu příjmu. Nenahlíží se do Solusu. Na nemovitosti může být provedena zástava i exekuce, ale ty se budou po poskytnutí úvěru vyplácet a vy obdržíte zbytek peněz.

Žádost o půjčku online