CreditON půjčka do 10 000 Kč

CreditON – půjčka do 10 000 KčPotřebujete si trochu vylepšit momentální rozpočet? Potřebujete novou pračku, lednici nebo myčku na nádobí a zrovna nemáte dostatek úspor? Vše se dá vyšešit půjčkami v nižších částkách, které jsou známé svou rychlostí vyřízení. Dneska se rozhodnete a klidně tentýž den nebo do druhého dne máte peníze k dispozici. Na finančním trhu působí také společnost CreditON – dopřejte si vyřízení půjčky ihned a bez komplikací. Další společnosti poskytující půjčky najdete například zde.

Výše půjčky: Lze si vzít až 10 000 Kč. Noví žadatelé musí respektovat omezení – první půjčka je 3.500 Kč maximálně. Po celém splacení první půjčky si můžete zažádat o další, tentokrát do částky 5.000 Kč, třetí půjčka již umožňuje si vzít až 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Při žádosti o půjčku se nedokládá váš průměrný příjem, tudíž není problém, aby si půjčili i nezaměstnaní lidé, jedinci s rodičovskými příspěvky, osoby se starobním nebo invalidním důchodem, studující a podobně.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky využijte podle vlastních potřeb – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: splatnost je stanovena až na 30 dní

Poplatky: Kvůli zpracování vaší úplně první žádosti je nutné poslat poplatek 1 Kč pro ověření. Korunu pošlete na jeden z účtů společnosti CreditON. Potom se rozhodne o získání nebo zamítnutí vaší půjčky. Jiné poplatky za posouzení a vyřízení žádosti se neúčtují.

Ručení: půjčka do 10 000 Kč je bez ručitele

Výše úroku: Na webových stránkách společnosti se dá snadno zjistit, jaké budou úroky a kolik celkem zaplatíte za konkrétní vypůjčené částky peněz. Například v případě půjčky 2000 Kč počítejte s poplatkem 321 Kč, které k této sumě přičtete.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje z domova. Jednoduše se zaregistrujete, vyplníte  online formulář a ten odešlete kliknutím.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze je možné získat už do třiceti minut po schválení půjčky. Peníze se převedou na váš bankovní účet, nebo si je můžete nechat poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Předností půjčky do 10 000 Kč je velice rychlé vyřízení. Vše se sjednává dokládání příjmů a bez ručitelů. Sami si vyberete zaslání peněz poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na vaše konto. Přidělení půjčky je částečně automatizované.

Žádost o půjčku online