CzFinance.cz bezúročná půjčka

CzFinance.cz bezúročná půjčkaPůjčky jsou snadnou formou, jak získat peníze v době, kdy nemáte našetřenou dostatečnou sumu na pokrytí nezbytných výdajů. Může jít o nenadálé finanční potíže, nebo prostě jenom touhu mít něco mnohem dřív, než bude našetřeno. Půjčky jsou známé tím, že vracíte vždy něco navíc – tedy kromě vypůjčené částky platíte společnosti také úroky nebo poplatky. CzFinance.cz však nabízí také bezúročnou půjčku pro osoby, které umí splácet včas a v řádných termínech.

Výše půjčky: 10 000 – 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročná půjčka je vhodná pro každého ve věku od 18 do 70 let. K získání půjčky je dána podmínka, že klienti musí být vlastníkem nemovitosti, nebo její části – čtvrtiny, poloviny apod. Půjčka nebude poskytnuta osobám, které mají exekuci a mají zástavu u osob nebo soukromých firem. K vyřízení potřebujete platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá v týdenních splátkách, ale je možné platit také měsíčně. Splátky se posílají na bankovní účet. Bezúročná půjčka se dá kdykoliv předčasně doplatit bez sankčních poplatků. Mohou se posílat i mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele a bez zajištění, ale zájemce o půjčku musí vlastnit nemovitost, nebo její část.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky probíhá přibližně do dvou dnů. Posléze bude stanoven termín podpisu smlouvy – navštíví vás zástupce společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile bude domluven termín k podpisu smlouvy, získáte peníze hotově – při osobní schůzce.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dostupná klientům, kteří vlastní i nějakou část nemovitosti. Neplatí se žádný úrok, pokud splácíte řádně a v daných termínech. Nenahlíží se do registrů dlužníkům, peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy. Individuálně se řeší každá žádost. Srovnání půjček je k dispozici na: http://www.pujckoradce.cz/srovnani-pujcek/

Žádost o půjčku online