Dinero – finance & reality půjčka do 5000 Kč

Dinero - finance & reality – půjčka do 5000 KčNe vždy se daří po finanční stránce. Najednou přijde den, kdy prostě budete mít problémy s penězi a budete shánět alespoň nějakou tu tisícovku navíc. V případech náhlé potřeby peněz jsou tady krátkodobé půjčky, které se postarají o zaplacení požadovaných výdajů. Společnosti vám sdělí podmínky splácení a vy se sami rozhodnete a ujasníte si, jestli zvládnete vrátit půjčenou sumu včas i se stanovenými úroky. Rychlé půjčky získáte i do Dinero – finance & reality.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat občan s věkem od dvaceti do 75 let. K půjčce budete potřebovat platný občanský průkaz. Budete rovněž dokládat číslo vašeho bankovního účtu a bude potřeba sdělit i číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy se neprokazují, nemusíte je nijak dokládat.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku a je to půjčka do 5000 Kč.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost je dána smlouvou. Máte však možnost si ji prodloužit až třikrát – k tomu stačí SMS.

Poplatky: půjčka do 5000 Kč se zařizuje úplně bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžadují se ručitelské závazky ani zástava majetku.

Roční úrok: Úročení je stanoveno ke konkrétní částce a splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku se podávají online cestou – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Jakmile vyplníte požadované údaje a formulář odešlete, budou vám volat pověření pracovníci firmy. Rovněž se můžete sami ozvat společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete obdržet v kanceláři, kde se buď půjčka schválí nebo zamítne. Vše je otázkou deseti minut. Okamžitou hotovost lze získat v pobočkách firmy sídlících ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Peníze získáte v hotovosti či převodem na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Spolehnout se můžete na rychlé peníze a diskrétní jednání.  Půjčku si obstaráte bez poplatků předem a nebudou zkoumány registry dlužníků. Nedokládáte potvrzení o vašich příjmech – půjčení peněz je tedy možné i v případech nezaměstnaných lidí, osob na rodičovské dovolené, důchodců, studentů atd.

Žádost o půjčku online