Ekvita nabízí rychlý nebankovní úvěr

PEkvita nabízí rychlý nebankovní úvěrotřebujete opravdovou hromadu peněz? Jedná se o mnohamiliónové částky na koupi nemovitostí, pozemků, rekreačního střediska a mnoho jiného? Mohou se vyskytnout různé situace, kdy bude potřeba hledat rychlé řešení získání peněz snadno a rychle. K tomuto účelu je dobré se popídit u nebankovních poskytovatelů, jaké mají podmínky k půjčení vyšších částek. Dnes se podíváme na společnost Ekvita, kde půjčují obnosy až do dvaceti miliónů a nabízí rychlý nebankovní úvěr.

Výše půjčky: úvěr se poskytuje až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000

Kdo si může půjčit: O úvěr mohou požádat osoby s trvalým bydlištěm na území České republiky a s věkem nad osmnáct let. Stejné podmínky k poskytnutí mají fyzické osoby i živnostníci. Při posuzování se kontrolují registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv

Splatnost půjčky: Doba splácení je stanovena na jeden rok až pět let. Úvěr se dá kdykoliv zaplatit celý bez sankčních poplatků.

Poplatky: Neplatíte žádné poplatky za posouzení a vyřízení úvěru předem.

Ručení: bez ručitelů, rychlý nebankovní úvěr se zajišťuje zástavou nemovitosti či nemovitostí

Roční úrok: Roční úrokové sazby startují na 15% p.a. Během trvání úvěru se sazba úroků nemění.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky najdete v Kladně a v Ostravě, kde si můžete sjednat osobní schůzku. Dále je možné úvěr vyřizovat online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: . Úvěr může být schválený do sedmi dní. Po podepsání smlouvy dojde k vyplacení peněz.

Výhody půjčky od společnosti: Poskytnutý rychlý nebankovní úvěr nepotřebuje ručitele – úvěr se zajišťuje nemovitostmi. Půjčka je poskytnuta až do výše mnoha miliónů. Úroková sazba se během trvání úvěrů nemění. Poskytnutou částku jde kdykoliv splatit předčasně, bez sankčních poplatků.

Žádost o půjčku online