Equa bank – Neúčelová hypotéka

equa-bankNedostává se vám peněz a uvažujete o zajištění dostatku financí díky půjčce? Ano, i pro vás jsou určené půjčky od bankovních nebo nebankovních společností. stačí si vybrat tu správnou, tedy vám vyhovující podmínkami. Pro získání půjčky nemusíte splňovat náročné podmínky a čekat dlouho na vyřízení půjčky. V současnosti jde vše snadno a rychle. Equa bank – Neúčelová hypotéka vám může zajistit finance na cokoliv mimo nákupu nemovitostí.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 70% hodnoty vaší nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou realizovatelné pro osoby vlastnící nemovitost v požadovaném stavu. Ve variantě hypotéky BEZ se nemusí dokládat příjmy. Ve variantě FIT bude brána v úvahu  půjčková historie a méně významné záznamy v seznamech registrů dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Neúčelová hypotéka pokryje cokoliv potřebujete kromě koupě nemovitosti. Libovolně tak využijete peníze z půjčky na zaplacení studijního pobytu v zahraničí, na nákup automobilu, do podnikání, na exotickou dovolenou a tak dále.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je možná od pěti do 20 let. Splácení se uskutečňuje pravidelnými měsíčními splátkami. Dána je pevná úroková sazba po celou dobu existence půjčky.

Poplatky: Poskytnutí Equa neúčelové hypotéky je zdarma. 1. – 4. čerpání úvěru budete mít zdarma, 5. a každé další čerpání úvěru se platí částkou 500 Kč. Zaplatíte každý měsíc za vedení a správu úvěru.

Ručení: Hypotéka se zajišťuje nemovitostí, která se nachází ve vlastnictví žadatele. Zastavovaná nemovitost musí sloužit k bydlení. Musí se jednat o dokončenou a zkolaudovanou nemovitost v dobrém technickém stavu. Ručitelé se nevyžadují.

Roční úrok: úroková sazba od 5,19% p.a. Výši úroků ovlivňuje počet procent z ceny nemovitosti určený k půjčení. Úroky také ovlivňuje délka splatnosti a výše hypotéky.

Možnost sjednání půjčky: Neúčelová hypotéka se sjednává na pobočce Equa banky. Lze si předem sjednat schůzku. Každé žádosti se dostává individuální posouzení.

Rychlost poskytnutí peněz: Neúčelovou hypotéku lze čerpat až 6 měsíců od podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete na cokoliv kromě koupě nemovitosti. Čerpání peněz je povolováno až na 6 měsíců od schválení úvěru. Půjčka se zajišťuje nemovitostí, bez ručitelů.

Žádost o půjčku online