Equa bank – Neúčelová hypotéka PRO

equa-bank

Máte zajímavé sny v oblasti vašeho podnikání? Již dávno patříte mezi podnikatele, ale zrovna neprožíváte dobré období a vynořily se i jisté finanční problémy? Potřebujete zajistit potřebné finance pro provoz vaší podnikatelské činnosti? Zajímají vás extra peníze na investování? Speciální půjčka Neúčelová hypotéka PRO podnikatele od Equa banky je určena k zajištění financování podnikání. Peníze lze využít také na různé provozní a investiční záměry.

Výše půjčky: od 200 000 Kč až do 70% hodnoty vaší nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčku mohou realizovat fyzické osoby, které podnikají a mají k dispozici nemovitost vhodnou k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele se dá využít na různé druhy podnikatelských záměrů. Díky penězům z půjčky lze investovat do rozvoje vašeho podnikání. Můžete se jednat například o pořízení skladu, nové provozovny, nových technologií do výrobny, do kanceláří, nebo díky půjčce zaplatíte provozní výdaje.

Splatnost půjčky: od pěti do dvaceti let

Poplatky: Hypotéka se posuzuje a vyřizuje bez poplatku za poskytnutí. Účtují se však poplatky za měsíční vedení a správu úvěru. Čerpání se provádí až čtyřikrát bezplatně, poté budete každé čerpání platit částkou 500 Kč.

Ručení: Neúčelová hypotéka PRO podnikatele se zajišťuje nemovitostí. Nemusíte shánět žádné ručitele.

Roční úrok: Úroková sazba je stanovena od 4,69% p.a. – konkrétní výše se sděluje individuálně podle vypůjčené částky a na základě doby splácení.

RPSN: odvíjí se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení hypotéky PRO podnikatele se uskutečňuje na pobočce banky. V případě zájmu si můžete předem domluvit schůzku, aby vám vyhovovala termínově i časově.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se dá čerpat až po dobu šesti měsíců od uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se využívají na různé podnikatelské účely. Uskutečnění čerpání hypotéky probíhá v době až do šesti měsíců od podepsání smlouvy. Pokud budete mít zájem, můžete si také uzavřít pojištění schopnosti splácet na tento úvěr. Nejsou potřeba ručitele, protože se úvěr zajišťuje nemovitostí.