Equa bank – RePůjčka

equa-bankJiž několikrát jste museli řešit nedostatek peněz a situaci jste řešili půjčkou? Během nějakého času se vám podařilo nashromáždit smlouvy na několik půjček, úvěrů, hypoték i leasingů? Nechybí vám ani různé kreditní karty? Začali jste se ztrácet ve splácení a najednou máte problém utáhnout tolik splátek pravidelně a dle dohod? RePůjčka od Equa bank obstará snížení zmenšení  vašich dosavadních měsíčních splátek až o 25 procent. Sjednání je velice snadné, protože postačí, když předáte staré smlouvy a vše ostatní zařídí banka.

Výše půjčky: od částky 30 000 Kč až do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčení si mohou zajistit osoby se sjednanými úvěry a půjčkami u jiných bankovních a nebankovních institucí..

Na co si mohu půjčit: Poskytnutá půjčka je určena k zaplacení konsolidované půjčky – půjček, hypoték a jiných úvěrových produktů. Dále můžete půjčku použít účelově – na koupi automobilu atd. či neúčelově. Převádět lze i leasing nebo úvěr na auto.

Splatnost půjčky: Splácení se uskutečňuje měsíčními splátkami. Jednotlivé splátky jsou pevně stanoveny a platí po celou dobu úvěru. Splácení se umožňuje od šesti do 84 měsíců.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nejsou potřeba žádní ručitelé.

Roční úrok: pevný úrok k pravidelným měsíčním splátkám

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se snadno sjedná online. Stačí vyplnit online žádost a po odeslání obdržíte souhlas nebo zamítnutí půjčky – do jedné minuty!

Rychlost poskytnutí peněz: Díky této půjčce zaplatíte vaše dosavadní půjčky, úvěry a leasingy, které budou předmětem smlouvy. Budou vyplaceny hned po sjednání.

Výhody půjčky od společnosti: Dosavadní půjčky a úvěry snadno vyměníte za jednu a výhodnější. Vše zařizuje banka po předání smluv půjček a leasingů. Půjčka je cestou ke snížení momentálních splátek až o 25 procent. Sami si můžete díky online kalkulačce spočítat úspory, které budete mít díky RePůjčce.

Žádost o půjčku online