Era – Era hypotéka

postovni-sporitelnaHypotéka je pro mnohé lidi řešením, jak si konečně zařídit svoje vlastní bydlení. Hypotéku využijete na koupi nového domu, na výstavbu i na rekonstrukce starších domů a bytů. Také si díky hypotéce lze zakoupit pozemky určené k stavbě apod. Náklady na pořízení bydlení se řadí k nejvyšším v životě člověka, proto je nutné si předem rozmyslet, jak se vše bude financovat. Mnohým osobám již došlo, že hypotéka je lepším řešením než spoření, protože si realizujete své sny o bydlení právě nyní a ne až někdy v budoucnosti… Hypotéky nabízí také Era.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: O hypotéku Era mohou žádat fyzické osoby starší 18 let, které mají rovněž založený Era osobní účet nebo Era online účet. V případě, že ho žadatelé nevlastní, mohou si ho založit při sjednávání hypotečního úvěru. Dále budete potřebovat doklad o totožnosti a také doklady spojené s vyřízením Era hypotéky.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka Era se dá použít na koupi nemovitosti, může se jednat o rozestavěnou nemovitost. Dále se dá využít na vlastnický podíl, odkoupení bytové jednotky do osobního vlastnictví, uhrazení členského podílu nebo koupi družstevní podílu. Hypotéka Era je k dispozici rovněž na rekonstrukce, výstavby a refinancování dříve poskytnutých úvěrů. Era hypotékou můžete vyplatit i majetkové poměry týkající se nemovitostí atd.

Splatnost půjčky: Splátky hypotéky se mohou rozložit na období až čtyřiceti let.

Poplatky: dle aktuálního sazebníku

Ručení: bez ručitelů, se zástavou nemovitosti

Roční úrok: Sazby jsou stanoveny individuálně. Výše úroků závisí na půjčované částce a na době splácení. Garance stejné úrokové sazby se dává až na třicet dní. V případě, že se během této doby změní úroky, budete mít stejnou nebo výhodnější sazbu.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočkách Era Poštovní spořitelny.

Rychlost poskytnutí peněz: postupné čerpání dle dohody

Výhody půjčky od společnosti: U hypotéky získáte výhodnou úrokovou sazbu. Výše a datum splátek je možné přizpůsobit vašim možnostem. Splácení se dá rozložit až na 40 let. Půjčku získáte až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Budete mít garanci na 30 dní pro stejnou úrokovou sazbu.

Žádost o půjčku online