Era – Era kontokorent pro mladé

postovni-sporitelnaOsobní účet je sice fajn, ale stále na něm není dostatek peněz? Rádi byste měli nějakou rezervu peněz k využití na různé akční nabídky nebo pro nečekaná vydání? Zapadáte do věkové kategorie od osmnácti do 26 let? Pokud ano, můžete získat speciální kontokorent pro mladé s různými výhodami od Ery. Budete platit úroky jen z vyčerpané částky. Era kontokorent pro mladé je půjčka, která vám bude k dispozici tehdy, když ji budete chtít využít. Peníze se dají použít na cokoliv….

Výše půjčky:  Limit kontokorentu je stanoven na maximum 20 000 Kč. Minimální částka k poskytnutí činí 2000 Kč. Výše poskytnutého kontokorentu se odvíjí podle průměru pravidelných vkladů na váš osobní účet nebo od výše příjmů.

Kdo si může půjčit: Studenti ve věku od 18 let do 26 let. Půjčuje se studentům řádného denního studia VŠ nebo VOŠ v České republice. K žádosti doložíte potvrzení o studiu.

Zaměstnanci nebo podnikatelé musí mít věk od 18 let do 26 let a doloží vyplněnou žádost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka z kontokorentu se poskytuje jako bezúčelová.

Splatnost půjčky: Vyčerpanou částku kontokorentu budete muset vždy splatit aspoň jednou v rámci 6ti měsíců. Na blížící se splatnost vás Era upozorní.

Poplatky: bez poplatku za zřízení a vedení kontokorentu

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: 17,90%

Možnost sjednání půjčky: Na pobočkách Ery.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici hned, jakmile se vyřídí vaše žádost.

Výhody půjčky od společnosti: Kontokorent je snadné a rychlé řešení v době, kdy máte nedostatek peněz, nebo chcete mít nějakou rezervu. Sjednání, vyřízení a vedení kontokorentu je zdarma a neúčtují se tedy žádné poplatky. Nepotřebujete obstarávat žádné zajištění. Úroky se budou počítat pouze z vyčerpané částky.

Žádost o půjčku online