Era půjčka na bydlení

Era půjčka na bydleníRádi byste si již užívali komfortu vlastního bydlení? Máte dům, který potřebuje rekonstrukci a modernizaci, ale chybí vám dostatek peněz? Máte možnost si několik let šetřit, nebo vše dělat postupně tak, jak budou peníze. Také se můžete rozhodnout pro žádost o půjčku, která je speciálně určena na bydlení a získat nižší úroky oproti běžným půjčkám na cokoliv.

Era půjčka na bydlení je možnost, jak si rychle splnit své sny o bydlení…

Výše půjčky: Minimální výše úvěru činí 70 000 Kč, maximální výše nemá omezení. Bez zajištění je k dispozici až 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou zařídit plnoleté osoby. Totožnost se bude prokazovat rovnou dvěma doklady. Pro kladné vyřízení půjčky se také vyžaduje vlastnění Era osobního účtu či Era online účtu u Poštovní spořitelny. Také se může jednat o další druh osobního účtu u bank a lze si ho zařídit současně s půjčkou. Vaše příjmy nemusíte dokládat, jestliže se aspoň tři měsíce již připisují na váš osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Poskytnutá půjčka se využívá na pokrytí výdajů spojených s bydlením, avšak nějaká její část se dá využít na cokoliv (na tuto část nebudete dokládat účel).

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky se dá rozložit až na dobu deseti let. K dispozici budete mít možnost využití odkladu splátek jistiny až na dobu šesti měsíců – během teto doby se platí jenom úroky z vyčerpané částky.

Poplatky: Era půjčka na bydlení obdržíte bez poplatků předem. Zpoplatněno není ani vedení půjčkového účtu. Předčasné splacení a mimořádné splátky na půjčku jsou povoleny a uskutečňují se bez sankčních poplatků.

Ručení: bez zajištění můžete mít až 600 000 Kč.

Roční úrok: Od 8,90%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku na bydlení se dá sjednat na pobočkách Era finančních centrech.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky začnete čerpat peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Jednotlivé splátky se mohou rozložit až na několik let  – do deseti. Při splácení půjčky se dá bez sankcí vložit mimořádná splátka, nebo se dá půjčka uhradit celá. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem.

Žádost o půjčku online