HFS – Půjčka ihned

Půjčka ihnedMáte zájem o půjčku v několika desítkách tisíc? Nechce se vám čekat na dobu, než našetříte potřebný obnos na různé výdaje? Může jít o koupi auta, nábytku, luxusní postele, exotické dovolené nebo studia v zahraničí – cokoliv vás napadne si můžete splnit díky vypůjčeným penězům, které budete následně splácet. HFS nabízí půjčky ihned, rychle a bez ručitelů.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka ihned se poskytuje občanům České republiky s věkem nad 18 let. Budete potřebovat platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Potřeba dalších dokladů se sděluje individuálně při sjednání osobní schůzky.

Na co si mohu půjčit: Půjčku lze použít na cokoliv – neuvádí se žádný účel.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky ihned je stanovena na 52 týdnů (1 rok). Půjčka se dá kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí. Splácení probíhá týdně, první splátka je splatná vždy 7 dní od podpisu smlouvy a převzetí peněz. Týdenní splátka činí 300 až 1500 Kč.

Poplatky: žádné poplatky předem

Ručení: K půjčce nepotřebujete shánět žádné ručitele – o půjčku můžete zažádat sami nebo se spolužadateli.

Roční úrok: neuvádí se – půjčka má stanovené poplatky místo úroků

RPSN: neuvádí se

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete požádat online způsobem – na stránkách společnosti vyplníte  žádost/dotazník, kterou odešlete a ihned obdržíte informaci o předběžném schválení nebo zamítnutí. V případě schválení se přistoupí k realizaci půjčky pomocí operátora. Půjčku si můžete zřídit i telefonicky – po telefonu s operátorem budete vyplňovat žádost – výsledek posouzení budete znát obratem. O půjčku ihned lze zažádat také emailem, kde sdělíte základní informace a pracovník vás bude kontaktovat a sdělí výsledek posouzení.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned při podpisu smlouvy. Nejpozději do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka ihned se vyplácí okamžitě po podepsání smlouvy, peníze můžete využít na cokoliv. Pro půjčku není třeba shánět žádné ručitele, půjčku můžete kdykoliv splatit bez sankcí. Žádost je k dispozici online – rychlé posouzení, rychlé vyřízení a blesková platba pro vás. Každá žádost se posuzuje individuálně.

Žádost o půjčku online