HK Investment rychlá půjčka do 30000 Kč

HK investmentChystáte se k radikálnímu řešení vaší nepříznivé finanční situace? Máte zájem o jistou částku peněz na koupi nového pomocníka do domácnosti, zájezdu do zahraničí, auta či na zaplacení školného dětem? Můžete se setkat s různými důvody k půjčení, ale i tak se nemusíte bát, že se vás někdo bude u nebankovních společností ptát, na co potřebujete peníze – je to zcela vaše záležitost. HK Investment s.r.o. se řadí k poskytovatelům půjček v různých výších.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si může uzavřít občan České republiky. Suma půjčky se u každého plnoletého občana posuzuje individuálně.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – neuvádí se účel.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od 12 do 48 měsíců. Rychlá půjčka do 30000 Kč se dá vyrovnat díky předčasnému splacení. Schopnost splácení půjčky je posuzována u každého klienta individuálně.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatků předem.

Ručení: rychlá půjčka do 30000 Kč je nabízena bez potřeby ručitelů a bez zástav a ručení nemovitostí

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si požádáte prostřednictvím online žádosti. Tu snadno vyplníte a odešlete kliknutím. Následně budete nejpozději do 12  hodin telefonicky kontaktováni a dojde k domluvě podmínek. Můžete se také na cokoliv zeptat. Zjistíte, jaké potřebujete dokumenty a budou vám zaslány podmínky i návrh smlouvy. Potom dojde k dalšímu telefonickému hovoru. Domluvíte se na datu, kdy bude podepsána smlouva a předána hotovost.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po podpisu smlouvy se okamžitě vyplácí peníze v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka do 30000 Kč od společnosti HK Investment s.r.o. vyhoví všem, kteří se obávají záznamů v registrech dlužníků – tady to je bez nahlížení. Rovněž nebudete platit poplatky předem. Od podpisu smlouvy získáte právo do 14 dnů od smlouvy odstoupit.  Ve smlouvě vás nepřekvapí žádné skryté poplatky.

Žádost o půjčku online