Home Credit – Hotovostní půjčka

Home Credit - Hotovostní půjčka
geralt / Pixabay

Sázíte na rychlé vypůjčení peněz od banky nebo nebankovní společnosti? Stala se pro vás rychlá půjčka jedinou variantou k vypořádání se s náhlými finančními problémy? Potřebujete peníze, abyste přečkali nějaké horší finanční období? Chcete si půjčit a doplnit tak vaši našetřenou sumu o finance na koupi automobilu, nábytku, exotické dovolené? Půjčky na cokoliv jsou k dispozici velice snadno a rychle. Žádost o půjčku na cokoliv si můžete podat i u Home Credit, kde vám poskytnou hotovostní půjčku.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Pro půjčku od Home Credit je nutné splnit dané podmínky. Za prvé musíte být plnoletou fyzickou osobou, která má stálý příjem a dále musíte dodat 2 doklady totožnosti. Občané ČR předkládají OP a jako druhý doklad např. rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ si vyplní údaje o firmě – přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Není vyžadováno potvrzení o příjmu, ale uvádí se v žádosti o půjčku.

Na co si mohu půjčit: U půjčky není nutné sdělovat účel, peníze jsou určeny na cokoliv.

Splatnost půjčky: Od 12 do 48 měsíců. Možné je také předčasné splacení – bez extra poplatků.

Hledáte zajímavou půjčku pro studenty? Co říkáte na kontokorent pro mladé? https://pujckybezprijmu.eu/era-era-kontokorent-mlade/

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a zástav majetku

Roční úrok: Úroková sazba se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá lehce zařídit online cestou, konkrétně třeba na webových stránkách společnosti Home Credit. Další možnostmi ke sjednání půjčky: telefonicky nebo na poště při osobní schůzce. Po schválení online půjčky dostanete 2 vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podpisu vracíte 1 vyhotovení s požadovanými dokumenty. Posléze dochází k vyplacení částky díky převodu na vaše konto v bance. Po schválení telefonické půjčky se vám také odešlou 2 vyhotovení smlouvy poštou, anebo je dostanete kurýrní službou. Preferujete vyplacení v hotovosti? Vezměte si požadované dokumenty a zajděte na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání a po podpisu smlouvy se peníze ihned vyplácí v hotovosti nebo se převedou na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete vzít bez ručitelů. Nevyžadují se poplatky předem. Sjednání půjčky je možné několika způsoby: osobně na poště, online cestou, telefonicky. Můžete si sjednat i pojištění výdajů. Od smlouvy je možné odstoupit do čtrnácti dní.

Žádost o půjčku online