Hotovostní půjčka mBank – mPůjčka plus

Hotovostní půjčka mBank je stále více žádanější. Co byste řekli tomu, že si o půjčku požádáte přímo na svém bankovním účtu online a během chvilky prostě bude dojednáno a peníze se projeví na vašem zůstatku? Ano, i to je možné a také Hotovostní půjčka mBank plus od mBank vám může být nápomocná při různých příležitostech, kdy se vám budou hodit extra finance. Vyřízení je velice jednoduché a rychlé pro každého klienta mBank.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může mít zájem každý majitel běžného účtu u mBank. Žádosti o půjčku probíhají v internetovém bankovnictví. Pokud máte zájem o částku nad 100 000 Kč, bude se vyžadovat souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neuvádí se účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná po dobu od 12ti měsíců do 84 měsíců. Doba splatnosti a den splatnosti měsíční splátky se určuje na základě klientových preferencí. Mohou se skládat mimořádné splátky zdarma.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení. Odklad splátek jistiny úvěru se dá provést pokud došlo ke ztrátě zaměstnání nebo nemoci delší než 1 měsíc. Odklad se dá zajistit na dobu od jednoho do šesti měsíců. Během této doby se platí pouze úroky z úvěru a ne jistina. Poplatek za odklad je stanoven na 300 Kč – jednorázově.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank se vyřizuje jenom online cestou. O půjčku se mohou zajímat klienti banky (i noví) a zařídí si ji přímo v internetovém bankovnictví. Nemáte účet u mBank? Nejprve si ho snadno založte.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjček je uskutečňováno po celých 24 hodin denně a po celý týden, od pondělí do neděle. Po potvrzení smlouvy o půjčce, získáte peníze a budete je mít k využití na svém mKontu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje kdykoliv – ve všední den i ve svátek, 24 hodin denně. Vyřizování je snadné online cestou. Peníze budete mít na účtu ihned po potvrzení smlouvy. Neplatí se poplatky za vyřízení. Mimořádné splátky a předčasné splacení se dá uskutečnit zcela zdarma.

mBank – mPůjčka plus
OpenClips / Pixabay

Žádost o půjčku online