Hypoteční úvěr na stavbu nebo rekonstrukci

Máte bydlení, ale nutně potřebuje rozsáhlou rekonstrukci? Chcete stavět nový dům? V obou případech je nutné přemýšlet o hypotéce, když se vám nelíbí představa dlouholetého střádání peněz na vysněný domov. Hypoteční úvěr na stavbu nebo rekonstrukci od Hypoteční banky vám může výrazně pomoct ve finančních otázkách spojených s rekonstrukcí nebo stavbou vaší nové nemovitosti.

Výše půjčky: Minimální výše hypotéky činí 300 000 Kč, maximální výše hypotéky může činit až 70 procent odhadní hodnoty zastavované nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O hypotéku si mohou žádat osoby starší osmnácti let a budou se prokazovat příjmy a výdaje všech žadatelů o hypotéku.

Na co si mohu půjčit: Díky této hypotéce lze financovat stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti.

Splatnost půjčky: Rozložení pravidelných splátek je možné od pěti let až po dobu 40ti let. Mimořádné splátky – úplné splacení hypotéky nebo její části lze uskutečnit kdykoliv v době výročí fixace. V tuto dobu lze umořit jakoukoliv část hypotéky, ale i celou částku bez poplatků a sankcí.

Poplatky: podle sazebníku

Ručení: Ručí se stavěnou nebo rekonstruovanou nemovitostí. K ručení můžete také využít jinou nemovitostí, splňující obecné specifikace pro uskutečnění zajištění hypotéky.

Roční úrok: nízké úrokové sazby podle doby splácení a poskytnuté částky

Možnost sjednání půjčky: Online cestou nebo na pobočce

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se čerpají postupně dle dohody.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka se snadno čerpá a není vyžadováno dokládání faktur. Splácení je možné až na 40 let, což umožňuje volbu optimální splátky s ohledem na vaše příjmy. Hypotéku si můžete pojistit, pojištění obstará schopnost splácení úvěru i v době komplikovaných životních situací.

Hypoteční úvěr na stavbu nebo rekonstrukci
Hans / Pixabay

Žádost o půjčku online