Hypoteční banka – refinancování hypotéky

Již máte uzavřenou hypotéku a nějaký rok probíhá i domluvené splácení? Může se stát, že najednou narazíte na výhodnější hypotéku s nižšími úroky? Nebo chcete splácení rozložit na víc let, než umožňuje vaše dosavadní smlouva? Můžete vše změnit díky refinancování. Refinancování hypotéky nabízí také Hypoteční banka, podmínky si můžete přečíst níže.

Výše půjčky: maximální výše úvěru může činit až 85 % zástavní hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Každý, kdo má již uzavřenou hypotéku nebo úvěr na nemovitosti a chce refinancovat. K refinancování se mohou využít různé druhy hypotečních úvěrů:

  • na byt v osobním vlastnictví
  • na družstevní byt,
  • na koupi rodinného domu,
  • na pořízení stavebního pozemk,
  • na stavbu či rekonstrukci nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Na refinancování hypotéky – splacení předchozího závazku od jiných bank, kdy byl účel investice do nemovitosti. Refinancovat můžete několika způsoby. Běžné refinancování úvěru zahrnuje nutnost doložit všechny dokumenty podle podmínek banky. Převzetí původního dluhu novým klientem s podmínkami původního úvěru – úrokové sazby, slevy…

Zjednodušené refinancování úvěru je spojeno se snadnějším dokládání příjmů za splnění podmínek. Klient znovu nedokládá všechny dokumenty, ale banka využije podklady pro původní úvěr i informace pro platby.

Splatnost půjčky: maximálně 30 let

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru a odhadu je zdarma v případech zjednodušeného refinancování úvěru.

Ručení: ručení nemovitostí

Roční úrok: podle sazebníku banky

RPSN: podle sazebníku banky, vypůjčené částky a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: osobně po sjednání schůzky

Rychlost poskytnutí peněz: refinancování proběhne po vyřízení všech náležitostí

Výhody půjčky od společnosti: Splácení hypotéky se dá rozložit na delší časové období. Získáte úvěr s nižšími úroky, což uleví vašemu rodinnému rozpočtu. Vyřízení zjednodušeného refinancování je bez poplatku. Lze využít některý z nabízených hypotečních úvěrů v kombinaci s různými parametry, které si zvolíte.

Hypotéka od Hypoteční banky
ehrendreich / Pixabay

Žádost o půjčku online