Hypotéka od Sberbank bez starostí

Hypotéka od SberbankKdo by netoužil po vlastním bydlení? Má přece tolik výhod a bohužel patří k nejnákladnějším položkám v lidském životě. Někdo touží po bytě v činžáku nebo pronájmu bytu v paneláku, jiný nechce nic jiného než pěkný rodinný domek se zahradou. Ale kde na to vzít? Pochopitelně existují speciální spoření na bydlení, ale naopak si můžete i půjčit a posléze splácet. Hypotéka od Sberbank je jednou z možností, jak bydlet brzy ve svém….

Výše půjčky: minimálně od 200 000 Kč až do 100 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypoteční úvěry jsou dostupné fyzickým osobám, které mají způsobilost k právním úkonům. Hypotéka je určena zaměstnancům i podnikatelům – živnostníkům a osobám se svobodným povoláním.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na koupi rodinného domu, bytu, pozemku, rekreačního objektu, ale také na převod členských práv a povinností u družstevních bytů. Uskutečnitelné je také financování nemovitého příslušenství nemovitosti – na bazény, garáže, příjezdové komunikace, oplocení, solární panely apod. Díky hypotéce si pořídíte ateliér k bydlení, fotovoltaické panely na střechách,  zrekonstruujete nebo zmodernizujete dům atd.

Splatnost půjčky: Splácení je možné v období od pěti do 30 let. Můžete si pojistit schopnost splácet. Povoleno je složení mimořádné splátky 10 % z aktuální výše úvěru mimo fixaci – bez sankčních poplatků. Pokud budete mít zájem, lze učinit odklad splátek začátku splácení – je to možné až o 36 měsíců. Také se mohou přerušit splátky pro nemoc nebo pro ztrátu zaměstnání, kdy hledáte pracovní místo.

Poplatky: V aktuální akci se počítá poplatek za zpracování 1 Kč. Mimo akci se účtují poplatky podle sazebníku. Hypoteční úvěr se  vede zdarma.

Ručení: bez ručitelů, se zástavou nemovitosti

Roční úrok: pro všechny klienty za 2,89 % p. a.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéka se dá sjednat na pobočkách Sberbank, pomocí infolinky 800 133 444 nebo díky kontaktnímu formuláři na stránce banky. Sjednat si můžete hypotéku na stránkám Sberbank – chcihypoteku.cz. K dispozici máte hypoteční kalkulačku, kde se informuje o výši úrokové sazby, měsíčních splátkách, souvisejících poplatcích.

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení veškeré dokumentace.

Výhody půjčky od společnosti: Při uzavření hypotéky díky internetovým službám můžete počítat se slevou z poplatku za vyřízení hypotéky. Hypotéka se dá nastavit podle vašich potřeb a všechno vyřízení tím zrychlíte. Půjčit si lze až do sta procent zástavní hodnoty nemovitosti. Vedení účtu hypotéky je zdarma. Půjčka je možná i bez doložení příjmu.

Žádost o půjčku online