Hypotéka s bonusem

Nedostává se vám peněz a chcete si co nejdříve splnit sen o ideálním bydlení? koupit si nový byt nebo dům se zahradou není zrovna levná záležitost, proto se dá pochopit, že se stále více lidí chytí šance na sjednání hypotéky. Hypotéky mají nižší úročení než klasické půjčky, ať už účelové nebo neúčelové, ale vzhledem k tomu, že se splácejí poměrně dlouhou dobu, je třeba vědět, kde získáte nějaké bonusy navíc, aby se splácení dalo zvládat lépe. Hypoteční banka nabízí ve svém portfoliu Hypotéku s bonusem.

Výše půjčky: neomezeně podle získané hypotéky

Kdo si může půjčit: Hypotéka s bonusem je výhodnou službou Hypoteční banky, kterou jde využít takřka ke všem hypotékám v momentální nabídce.

Na co si mohu půjčit: Spojeno s již poskytnutými hypotékami.

Splatnost půjčky: Splácení je umožněno na dvacet až 40 let. Fixace může být na tři roky nebo 5 let. Splatnost úvěru se dá během splácení prodloužit. Při zkrácení délky úvěru však přijdete o nárok na bonus jen v případě, že celková délka hypotéky od započetí čerpání do splatnosti bude činit dobu kratší dvaceti let. Opozdit se se splátkami není možné o více než 30 dnů.

Poplatky: podle sazebníku

Ručení: zástava nemovitosti, může být vyžadováno i ručení

Roční úrok: podle výše hypotéky a doby splácení

RPSN: podle výše hypotéky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: V Hypoteční bance, online, dle dohody

Rychlost poskytnutí peněz: První polovina bonusu se vyplácí po dvanácti letech. Po splacení hypotéky se bude vyplácet druhá polovina bonusu a tímto bude úvěr úplně zaplacen.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám Hypotéky s bonusem patří získání nižší měsíční splátky a získání bonusu ve výši 5 % z celkové výše hypotéky. Bonus se vyplácí formou odpuštění části hypotéky a jeho výplata se dělí na dvě části.

Hypotéka s bonusem
hnijssen / Pixabay

Žádost o půjčku online