Jasmín styl půjčka před výplatou

Jasmín styl půjčka před výplatouPotřebujete chytit druhý finanční dech? Náhodou jste se dostali do finančních problémů a bodlo by vám mít několik tisícovek navíc? Pokud se nebojíte splácení půjčené částky v daném termínu, pomohou vám nebankovní půjčky. Žádosti o půjčku před výplatou nabízí k vyplnění i společnost Jasmin styl s.r.o. Peníze budete mít velice brzy k dispozici, protože posouzení a schválení je svižné.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka může být maximálně 1000 Kč, druhá 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat plnoletá fyzická osoba, která není v prodlení s uhrazením jiných dluhů a platebních povinností vůči žádné právnické a fyzické osobě a není registrován v seznamu dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka před výplatou je bezúčelová a lze o ni zažádat zde.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena na 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky nejsou uváděny. Za poskytnutí peněz jsou stanoveny poplatky, které se uhradí společně s půjčenou částkou. Poplatek činí například u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Při půjčení 10 000 Kč bude činit poplatek za 30 dní 3000 Kč. V případě předčasného splacení se poplatek nesnižuje.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka před výplatou se zajišťuje díky webovým stránkám. Vyplníte si žádost o půjčku online.

Rychlost poskytnutí peněz: K schválení půjčky dochází obyčejně do 24 hodin po podání žádosti, někdy se může lhůta o něco prodloužit. Po přijetí žádosti budete kontaktováni zástupci firmy a dojde k domluvě osobní schůzky – v případě, že si přeje vyplacení hotovosti. Pokud nepožaduje klient hotovost, bude mu oznámeno realizování půjčky a peníze dostane buď převodem na svůj účet v bance nebo poštovní poukázkou, která bude vyplacena na poště po předložení průkazu totožnosti a podpisu potvrzení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytnuta rychle a peníze je možné použít na cokoliv dle vaší potřeby.

Žádost o půjčku online