Kredia půjčka na cokoliv

Kredia půjčka na cokolivChcete se podívat na své finance zblízka? Říkáte, že není o co stát, protože právě nyní se nacházíte ve velmi složité situaci a pomohlo by několik tisícovek navíc? Svoje problémy můžete vyřešit díky půjčce – peníze získáte ihned, zaplatíte potřebné a následně splácíte ve stanovených splátkách. Nižší částky pomohou také vyřešit nedostatek peněz několik dní před výplatou. O tom něco ví i společnost Kredia, která nabízí produkt s názvem půjčka na cokoliv.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. U 1. půjčky se půjčuje 1000 Kč maximálně, od 2. půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 až 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: K půjčení se mohou odvážit všichni plnoletí lidé s trvalým bydlištěm na území České republiky. Nepotřebujete dokládat potvrzení o vašich příjmech. Půjčka na cokoliv je určena také studentům, ženám na mateřské dovolené, důchodcům i nezaměstnaní.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je dána na 15, 22 a 30 dní. Jestliže se dostanete do problémů s dodržením sjednaných splátek, informujte o tom společnost Kredia, aby se mohlo najít řešení.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku získáte bez ručitelů a bez zastavení vašeho majetku

Roční úrok: Úroky se zahrnují do uvedených poplatků – ty zaplatíte dohromady s půjčenou částkou. Ze sumy 1000 Kč činí poplatek 250 Kč při splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč počítejte s poplatkem 2500 Kč s dobou splatnosti 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku získáte snadno díky online službám. Na webových stránkách snadno vyplníte formulář a rozhodnutí o schválení budete znát do několika minut. Pokud vám online žádosti nevyhovují, lze zažádání provádět i přes SMS.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schvalovacím procesu půjčky se peníze okamžitě posílají na váš bankovní účet. Uskutečňujete teprve první žádost o půjčku u Kredia? Peníze v tomto případě budou odeslány až po potvrzení ověřovacího kódu, který vám přijde poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte velmi rychle, bez potvrzení o přijmu a bez poplatků předem. Půjčku si může dovolit více lidí. Vše zařídíte online nebo telefonicky – SMS.

Žádost o půjčku online