AB půjčka NEJ

Nějak jste nezvládli svoje dluhy a nyní si říkáte, že je na všechno pozdě? Exekutoři už se na vás chystají a hrozí, že přijdete o nejcennější majetek? Uzavřeli jste hned několik půjček a cítíte, že splácení je stále náročnější? Možná by vám pomohla konsolidace půjček – všechny stávající sjednotíte do jedné nové. AB půjčka NEJ je speciálně stvořena k rychlým vypořádáním exekucí, dražeb a konsolidací. Váš majetek může být zachráněn!

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčit si může každý, kdo má problémy se splácením půjček a úvěrů, na koho byla nařízena exekuce či jde jeho majetek do dražby apod. Podmínkou je vlastnění nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: AB půjčka NEJ je speciální půjčka na vypořádání exekucí a dražeb a také na konsolidaci půjček či plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, ručí se nemovitostí. Nemovitost však zůstává stále ve vašem vlastnictví – bude brána jen jako záruka pro doby nesplácení, zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat osobně, online nebo telefonicky. Při osobním jednání stačí jediná schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí proběhne do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si lze sjednat bez poplatků předem, exekuce se vyplácí do 5 dnů. Vaše nemovitosti budou zbaveny exekucí a dražeb. Díky půjčce získá každý konkrétní návrh na řešení vypořádání se s věřiteli. Po půjčce a zbavení nemovitosti exekucí proběhne pře úvěrování a je sjednána americká hypotéka. V době vyčištění nemovitosti od exekucí a pře-úvěrování se neplatí žádné poplatky a dokonce ani měsíční splátky – až o dobu tří měsíců.

AB půjčka Nej
Hans / Pixabay

Žádost o půjčku online