Mutuo – SMS půjčka Mutuo

SMS půjčka MutuoRychlé vyřízení půjčky a bez zbytečného papírování – to je to, co si přeje většina klientů, ale ne každý si vybere správně. Půjčení peněz se stalo velkým trendem současnosti a mnoho lidí si dopřává půjčky v různé výši na pořízení nejrůznějších potřebných služeb nebo věcí. Rychlá půjčka, to je i SMS půjčka Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Pokud si půjčujete poprvé, můžete získat maximálně 1000 Kč. Pakliže dojde k řádnému splacení půjčky můžete si příště půjčit 2.000 Kč. Suma se bude po každém navrácení zvyšovat, až do maxima 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Určeno pro fyzické osoby s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: První půjčka musí být splacena do 15 dní. Druhá a každá další půjčka má splatnost – 22 dní. Lze si zažádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je možná na 2 další týdny – platí se poplatek za každý započatý týden. Od druhé půjčky budete mít týden splatnosti zdarma.

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Míru úroku zastupují dané poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky se vyřizuje telefonicky a pomocí SMS zpráv. Sjednání je možné odkudkoliv z ČR. Lze vyplnit také online žádost o poskytnutí SMS půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena velice brzy – po schválení se posílají peníze. V případě úplně první půjčky získáte peníze poštovní poukázkou. Od další půjčky se peníze převádějí na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: SMS půjčka Mutuo má dané podmínky k půjčení. Není požadován žádný poplatek za vyřízení ani záloha. O splatnosti budete včas informováni, abyste nezapomněli. Splácení je možné vkladem na účet nebo převodem. Lze si zažádat o prodloužení splatnosti. Půjčka je vyřízena velice rychle.


Žádost o SMS půjčku

Žádost o půjčku online