Nebankovní dům – půjčka do 10000 Kč

Nebankovní dům – půjčka do 10000 KčFinance se občas neuhlídají podle představ a malér je tady. Přišlo vám v nevhodnou chvíli urgentní placení? Marně si lámete hlavu, jak během krátké doby získat potřebný obnos a vyhnout se nepříjemnostem? Jestliže pomýšlíte na půjčky s nižšími částkami, máte možnost zkusit nebankovní společnosti, které se specializují na půjčování různých obnosů s danými úroky či poplatky. Nebankovní dům vám rovněž může vyjít vstříc a zařídí půjčky bez registru, o které žádejte zde.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – noví klienti musí počítat s omezením půjčky 500 Kč – 2000 Kč. Jestliže půjčování probíhá opakovaně, můžete si zvolit již částky v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané České republiky, kteří vlastní platný občanský průkaz. Dalším požadavkem je věk v rozmezí od dvaceti do 68 let. K vyřízení budete dále potřebovat fungující mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: půjčka do 10000 Kč se uzavírá bez ručení a bez potřeby zástavy.

Výše úroku: Byly určeny konkrétní poplatky, které musíte zaplatit spolu s vypůjčenou sumou do udaného termínu splatnosti. Například si půjčíte 1000 Kč a do 15 dní se vrací 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a budete muset do 15 dní vrátit 2400 Kč atd.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka do 10000 Kč se vyřizuje online. Vyplníte formulář na webových stránkách a požádáte o půjčku v konkrétní výši. Jakmile dojde ke schválení, budou se odesílat peníze na vaše konto v bance. Dále máte možnost zajít s potřebnými doklady do kanceláře společnosti, kde vyplníte žádost osobně. Ta bude odeslána na centrálu ke schválení. Okolo pěti minut trvá posouzení, v případě kladného vyřízení, obdržíte peníze hotově či se pošlou na váš bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v kanceláři hotově, či do cca 2 hodin pomocí převodu peněz váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádání o půjčku se nemusíte obávat svých jiných pohledávek – nekontrolují se registry dlužníků. Posuzování půjčky se obejde bez ručitele, zástavy majetku a bez potvrzení o vašem příjmu. Půjčka se vyřizuje velmi rychle.

Žádost o půjčku online