NetCredit – Půjčka před výplatou

netcreditPotřebujete rychlou a zároveň kvalitní půjčku? Bohužel nemáte peníze ihned k dispozici na něco důležitého a právě nyní se banka zdráhá a nehodlá vám půjčit ani tisíc korun? Můžete se ještě obrátit na služby nebankovních společností, kde jsou obecně vyšší úroky, ale na druhou stranu se nekladou tak přísné požadavky na získání půjčky. Půjčky od Net Credit jsou rovněž velice rychlé.

Dopřejte si zaplacení čeho potřebujete, vyrovnejte nedostatek peněz před výplatou a posléze splaťte dle dohody.

Výše půjčky: až 12.000 Kč. První žádost je omezena částkou maximálně  4.500 Kč.

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka se může poskytnout občanům české národnosti s trvalým pobytem v České republice. Dalším požadavkem je se nacházet ve věku od dvaceti do 65 let. Netolerují se žádné nedoplatky u jiných společností a kontrolují se záznamy v registrech dlužníků. Zároveň nebude vaše žádost kladně vyřízena, pokud budete mít exekuci nebo budete  žadatelem o oddlužení. Požadavkem je stálý příjem, účet v české bance a připojení do mobilní sítě.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Online půjčka je splatná od jednoho do 30 dnů. Uvedenou lhůtu lze prodloužit za poplatek. Splacení nebo prodloužení půjčky se musí uskutečnit před uplynutím lhůty.

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení. Extra poplatky se účtují za prodloužení splácení  půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiného zajištění

Roční úrok: Úročení je zastoupeno danou splátkou s poplatky – vše platíte dohromady v předem ujednaném termínu.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky je realizovatelné díky online způsobu. Nejdříve se zaregistrujete na webových stránkách společnosti, pak vyplníte online žádost a pak dojde k vyplacení požadované sumy peněz. Od druhé půjčky můžete využít vyřízení půjčky díky SMS zprávě a s pomocí obdrženého hesla.

Rychlost poskytnutí peněz: Od schválení půjčky se peníze převedou na účet v bance do cca 15 minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena ve velice brzkém čase a dá se vše zařídit z pohodlí domova. Peníze získáte do několika minut na váš bankovní účet.

 

Žádost o půjčku online