Oberbank FlexiHypotéka

Oberbank FlexiHypotéka vám dává možnost si bydlení zařídit podle svého okamžitě! Díky této hypotéce financujete vaše různé zájmy a produkty. Stačí si například vyhlédnout novou chatu, naplánovat si rekonstrukci domu nebo jedné části domu. Můžete si také přikoupit pozemek, ale   klidně si zaplatit zájezd do ciziny nebo zahraniční studium. Půjčka vám jednoduše pomůže v různých situacích, stačí si dobře promyslet možnost vašeho pravidelného splácení.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč do 75 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O podání žádosti o půjčku se mohou zajímat jenom plnoleté osoby, vlastnící nemovitost, která se bude zastavovat.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelový úvěr a zajišťuje se zástavou k nemovitosti.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od jednoho roku do dvaceti let. Proúvěr je nutné zajistit pravidelné anuitní splátky.

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru se řeší individuálně, až 1,5% z částky. Poplatek za storno avizované mimořádné splátky činí 200 CZK. Vedení úvěrového účtu si banka stanovuje 150 CZK měsíčně. Změna smluvních podmínek na základě žádosti klienta je ze zůstatku úvěru 0,2 – 1%, v minimu 2 000 CZK. Čerpání hypotéky je zadarmo a vyhotovení elektronického výpisu listu vlastnictví z katastru nemovitostí vás bude stát 1 000 CZK.

Ručení: zástavní právo nemovitosti

Roční úrok: Úroky jsou různé a jejich výše záleží na bonitě žadatele, na zvolené sumě k splácení a na zabezpečení úvěru. Úroková sazba je fixní na jeden rok až 5 let či variabilní na bázi 3M PRIBOR.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku snadno vyjednáte na pobočkách Oberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy o hypotéce. Čerpání úvěru se dá dělat postupně nebo jednorázově. Postupně je možné do maximálně šesti měsíců.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je využitelná na cokoliv a zajištění probíhá pomocí zástavního práva na nemovitost. K dispozici máte poradce, který projde všechny náležitosti úvěru. Individuální poradenství je zdarma. V hypotéce lze mít komplexní servis – účet, pojištění a úvěr. Půjčka se dá získat CZK, EUR.

Oberbank FlexiHypotéka
Josch13 / Pixabay

Žádost o půjčku online