Omega půjčka do 5000 Kč

Omega půjčka do 5000 KčJak se perete s náhlým nedostatkem financí? Máte nějaký trik, nebo prostě požádáte známé o půjčku několika tisícovek? Mohou vám vyhovět jednou i podruhé, ale potřetí zamítavě zavrtí hlavou. Váš zvyk půjčování se naruší a najednou se ocitnete v problémech. S financemi vám ale rádi pomohou odborníci z různých bankovních nebo nebankovních společností. Půjčky jsou stále populárnější, protože si prostě půjčíte, zaplatíte potřebné a následně vše splácíte v dohodnutých částkách. Jedním z vyhledávaných finančních produktů je i Omega půjčka do 5000 Kč.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – pro nového žadatele je k dispozici maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omega půjčka do 5000 Kč je dostupná pro plnoleté občany České republiky – všem ve věku nad 18 let. U žadatelů se vyžaduje nemít záznamy v registrech dlužníků. K žádosti doložíte  bankovní účet a fungující číslo mobilního telefonu. Nebudete zváni k podepisování smlouvy osobně a nebudete potřebovat žádný doklad, dokazující váš průměrný příjem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Omega půjčka do 5000 má splatnost od sedmi do třiceti dnů. V případě zájmu se dá splatnost  prodloužit o sedm nebo 14 dní. V případě prodloužení se platí stanovený poplatek.

Poplatky: Za vyřízení půjčky nebudete platit žádné poplatky předem. Platíte však 1 Kč na účet společnosti, aby se mohlo ověřit číslo vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se dá získat bez ručitele.

Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky se dá jednoduše zjistit, kolik celkem zaplatíte poplatků – úroků. Vše je stanoveno s ohledem na vybranou částku a počet dní, do kdy bude půjčka zaplacena.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte snadno online způsobem. Na internetových stránkách spatříte jednoduchý formulář. Pomocí formuláře se zaregistrujete, vše vyplníte a poté požádáte o půjčku s konkrétní částkou.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se běžně vyřizuje do 15 minut. Peníze se posléze odesílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velmi rychlá a schvalování je otázkou minimu času. Peníze se posílají už do čtvrt hodiny od schválení. Pro stálé klienty jsou připraveny různé bonusy – zvýhodnění a benefity. Nemusíte dokládat vaše příjmy, poplatky se nijak neskrývají a vše je jasné. Posouzení žádosti je k dispozici 24 hodin denně – včetně víkendů a svátků.

Žádost o půjčku online