Osobní úvěr se zástavou nemovitosti

Poskytování půjček se stalo jakýmsi velkým hitem současné doby. Už jste si půjčili nebo se chcete vrhnout od půjčení úplně poprvé? Nezajímají vás žádné stovkové nebo tisíci korunové půjčky, ale jdete do mnohem vyšších investic? Můžete plánovat koupi pěkné nemovitosti, historické památky, pozemků nebo jiných luxusních věcí a služeb. Někdy je problém se obrátit na banku, aby vám svěřila několik miliónů půjčky.

Evropsko-ruská banka se specializuje na osobní úvěry se zástavou nemovitosti až do několika miliónů. Vaše investiční sny se mohou plnit…

Výše půjčky: Minimální výše úvěru je stanovena na 1 000 000 CZK a maximální částka dělá 10 000 000 CZK. Jestliže chcete obdržet ještě vyšší částky, bude se žádost posuzovat individuálně.

Kdo si může půjčit: Osobní úvěr se zástavou nemovitosti je poskytován občanům ČR, ale také cizincům s trvalým pobytem na území ČR i cizincům bez trvalého pobytu na území ČR. Pokud bude nutné dokládat příjmy z podnikání, bude stačit jedno zdaňovací období. Přijímají se i příjmy ze zahraničí, jestli jsou vyplácené na účet.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá sjednat jako neúčelová, tedy na cokoli nebo jako úvěr na bydlení. V případě, že se nebude jednat o úvěr na bydlení, musíte si požádat o minimální úvěr v částce nad 1 880 000 CZK.

Splatnost půjčky: jeden rok až 10 let

Poplatky: Splacení je možné kdykoliv po prvním roce, a to bez sankce.

Ručení: Úvěr se vždy zajišťuje nemovitostí na území České republiky.

Roční úrok: 5,9 % – 10 % p. a. U úvěrů, kde se nesleduje účel nedochází ke zvyšování úroků.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr se zástavou nemovitosti se zástavou nemovitosti si lze požádat pomocí formuláře, který naleznete na webových stránkách banky. Žádost o úvěr se podává i osobně na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácejí po vyřízení a zajištění úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Žádost o úvěr se dá podat osobně nebo prostřednictvím webových stránek banky. Úvěr se musí zajistit nemovitostí. Nedívá se do bankovního registru v České republice. V prvním roce se dá celá půjčka zaplatit bez sankcí.

Osobní úvěr
AlexanderStein / Pixabay

Žádost o půjčku online