Pegas nebankovní půjčka

Pegas nebankovní půjčka

Vycházíte dobře s penězi? Možná ano, ale i tak vás jednou může dostihnout nečekané vydání a budete hledat rychlé řešení pro vaše finanční potíže. V případě, že potřebujete vyšší částku je dobré vědět, zda je možné splácení rozložit do více let, aby byla požadovaná splátka v takové výši, jaká neohrozí váš běžný rodinný rozpočet. Pegas  nebankovní půjčka je možností, která bude vyřízena svižně a jednoduše.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná částka závisí na hodnotě zastavované nemovitosti. Půjčuje se do maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka se poskytuje všem svéprávným osobám od osmnácti let. Podmínkou k poskytnutí je dát od zástavy nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka má bez-účelový charakter.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od tří do patnácti let.

Poplatky: Žádné poplatky předem se neplatí. Zaplatíte jen administrativní poplatek po vyřízení nebankovní půjčky.

Ručení: Půjčka je bez ručitele, ale se zástavou nemovitosti. Přijde vás navštívit interní odhadce společnosti, který po osobní prohlídce určí její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí se může stát rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, pozemek apod. Nemovitost by měla být ve vlastnictví žadatele, ale může se jednat i o majetek třetích osob.

Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svoji žádost o půjčku vyplníte online, kde na webových stránkách společnosti Pegas najdete formulář. Jakmile ho odešlete, budete kontaktováni zástupci firmy a dojde k dalšímu jednání ohledně uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte po podepsání smlouvy. Záloha bývá vyplacena do dvou až tří dnů, zbývající část půjčky do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku nemusíte shánět ručitele, obdržíte finance až do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Při žádosti o půjčku se nenahlíží do nebankovních a bankovních registrů. Nebudete platit žádný poplatek předem, rovněž není nutné prokazovat vaše příjmy. Peníze z půjčky se dají využít na cokoliv.

Žádost o půjčku online