Půjčka Pepa

Půjčka PepaNachytáte se do vlastní dluhové pasti, nebo si poradíte ještě dříve, než dojde k nejhoršímu? Nedostatek peněz je lepší řešit okamžitě, protože poté se točíte v kruhu, ze kterého se špatně dostává. Potřebujete víc peněz, nebo vám postačí několik tisícovek v termínu krátce před výplatním obdobím? Při půjčení peněz vám pomůže i půjčka Pepa.

Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat každý ve věku od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem a nezkoumají se registry dlužníků. V tomto případě je půjčka k dispozici většině zájemců.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Nemusíte shánět ručitele, nevyžaduje se ani jiná záruka.

Roční úrok: Stanoví se poplatky, které nahrazují úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku zažádáte pohodlně online. Po vyplnění online žádosti dojde k ověřování uvedených údajů a podle nich se určí, zda půjčku získáte či nikoliv.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze lze obdržet již během jednoho dne, nejsou potřeba žádné osobní schůzky. O schválení budete informováni už do dvou hodin od odeslání žádosti. Peníze se posílají na váš bankovní účet či poštovní poukázkou na vaši adresu – většinou se jedná o cca 4 pracovní dny. Pokud ale preferujete bankovní půjčky, můžete vyzkoušet půjčku od Komerční banky.  

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa je vám k dispozici bez nahlížení do registrů bankovních a nebankovních institucí, kde se shromažďují informace o neplatičích půjček. Peníze z půjčky můžete získat velice rychle – díky internetu. O půjčku lze žádat opakovaně, pokud jste stávající řádně splatili. Nedokládá se příjem. Stálí klienti mohou získat i půjčky s vyššími částkami.

Žádost o půjčku online