Poštovní spořitelna Era nabízí mnoho bankovních produktů

Většina lidí hledá v současnosti zajímavý bankovní dům, kde může pohodlně najít několik zajímavých produktů. Poštovní spořitelna Era nabízí svým klientům široké portfolio služeb, kde nechybí běžné účty, spoření a investice, pojištění, půjčky nebo hypotéky. Poštovní spořitelna Era vás odmění za to, co běžně děláte.

Poštovní spořitelna Era a osobní účet

Era osobní účet vám nabízí neomezený přístup k účtu, stačí jedno číslo účtu a můžete s ním počítat po celou dobu svého života. K účtu získáte bezkontaktní karty Debit MasterCard pro zdarma. K dispozici je i vydání bezkontaktní platební nálepky. Výrazně uspoříte, pokud budete používat elektronické bankovnictví. Účet má výhodnější vedení účtu pro mladé, seniory a handicapované osoby. Služba Era info se poskytuje na první tři měsíce zdarma.

Jindra K., Břeclav: Poštovní spořitelnu Era již využívám několik let, vyhovuje mi spořící účet, platební karty i možnost si půjčit peníze.

Era červené konto – moderní spoření

Era červené konto je určena pro ty, kdo chtějí spořit a nechtějí platit nic navíc. Navíc jsou peníze stále k dispozici. Očekávejte výhodné úročení vašich úspor. Konto se dá pohodlně ovládat přes online banking. Příkazy k úhradě, zřízení konta i správa jsou zdarma – bez poplatku. Konto si sjednáte jednoduše online nebo v Era finančních centrech.

Chcete si půjčit peníze? Era půjčka na vás čeká!

U Era půjčky neplatíte žádné poplatky za poskytnutí a spravování půjčky. Peníze získáte na svůj účet. Peníze mají libovolné použití – na cokoliv. Bez poplatků se dá kdykoliv splatit část nebo celá půjčka.

Několik výhod, které lze získat od Poštovní spořitelny Era:

  • pojištění domácnosti získáte se slevou 20 % při sjednání půjčky
  • pokud přivedete své blízké, ušetříte při zřízení osobního účtu na poplatcích v rámci Era spolu
  • Era půjčka je v současné době nabízena od půlky bez úroků
Poštovní spořitelna Era
geralt / Pixabay

Žádost o půjčku online