Poštovní spořitelna – Era půjčka

Chcete získat peníze navíc a uvažujete o půjčce, kde se vás nebudou vyptávat na využití půjčených peněz? Určitě dobře pochodíte, protože neúčelové půjčky nabízí většina poskytovatelů z bankovní i nebankovní sféry. Máte v hlavě nepodnikatelské záměry a rádi byste si financemi vylepšili bydlení, koupili garáž, chatu, zaplatili pobyt v zahraničí či úplně něco jiného? Půjčky nabízí také Era Poštovní spořitelna.

Výše půjčky: Minimální půjčka může dělat 20 000 Kč. Zajištění půjčky se nevyžaduje až do částky 600 000 Kč, pokud bude na půjčce zavázán také spolužadatel/ka. V případě, že je vaše žádost první od Ery, lze si půjčit maximálně 450 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si v tomto případě mohou požádat jenom plnoleté osoby, tedy starší 18ti let. Zájemci o půjčku musí být novými nebo dosavadními klienty Era Poštovní spořitelny. K půjčce budete potřebovat zřízený Era osobní účet nebo Era online účet. K žádosti budete dokládat též dva doklady totožnosti, kdy jedním bude občanský průkaz. Příjmy nemusíte nijak dokládat, jestliže se vám připisují alespoň 3 měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o půjčku neúčelovou.

Splatnost půjčky: Doba splácení se stanovuje na sedm let maximálně. Je možné si rovněž požádat o sjednání pojištění schopnosti splácet. Předčasné splacení půjčky není spojeno s žádnými poplatky navíc a je možné ho udělat kdykoliv.

Poplatky: Era půjčka je bez poplatků – za poskytnutí, za vedení půjčky, za předčasné splacení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – mění se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si jednoduše zařídíte na některé z poboček Poštovní spořitelny. Rovněž se dá vyplnit online kontaktní formulář, kdy vás posléze kontaktují zástupci spořitelny. Půjčku lze sjednat i na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou převedeny na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB ihned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez poplatků předem a požadavků na ručitele nebo zástavu. Vypůjčené peníze lze použít na cokoliv. Půjčka je vyřízena snadno a rychle.

Era půjčka
adnowak / Pixabay

Žádost o půjčku online