Půjčka bez banky se vyřizuje pohodlně z domova

Nikdo nemá rád zbytečné výdaje, proto zvažte, zda se vypravit žádat o půjčku do banky, když předem víte, že nesplníte jejich podmínky pro poskytnutí různých úvěrů. O půjčku si můžete zažádat i online, věřte, že způsob je velice snadný a navíc rychle vyřízený. Ani se nenadějete a peníze budete využívat podle libosti.

Půjčka bez banky 24 hodin denně

Ferratum půjčka je oblíbeným typem půjčky, kdy můžete vyřídit půjčku doslova kdykoliv. Půjčka se schvaluje 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Můžete si tedy požádat třeba v nočních hodinách a navíc ze svého domova – stačí mít internetové připojení. Žádost o rychlou půjčku zašlete pomocí SMS nebo online formulářem. Okamžitě dojde k posouzení vaši žádost. V případě schválení půjčky vám budou obratem zaslány peníze na váš bankovní účet. Poté vás už jen čeká dodržení termínu splácení, anebo žádost o prodloužení splácení o 30 dní – toto lze realizovat celkem dvakrát během existence půjčky.

Jasně dané podmínky půjčky bez banky

Rychlá půjčka Ferratum se poskytuje v částkách do výše 10000 Kč. Doba splatnosti je v rozmezí sedmi až 45 dní. Předem jsou dané poplatky nahrazující úročení, takže ještě před uzavřením smlouvy budete vědět, kolik a do kdy vrátíte peněz. Nic tedy nebude utajeno a budete seznámeni s celkovou sumou k navrácení, ale i se sankcemi v případě nedodržení smluvních podmínek. O půjčku si mohou požádat osoby ve věku nad 21 let. Rovněž se musí jednat o klienty, kteří nemají u Ferratum žádný dřívější dluh.

Romana K., Liberec: Ferratum půjčku využívám celkem pravidelně, pro mě je lepší splácet, než zdlouhavě šetřit.

Půjčka bez banky má své výhody

  • podání žádosti kdykoliv a odkudkoliv
  • jednoduché podání žádosti
  • nesháníte žádné potvrzení o příjmu
  • nevyžaduje se ručitel
  • půjčka se posuzuje ihned
  • půjčka se poskytuje bez poplatku předem za posouzení a schválení
Půjčka bez banky
blickpixel / Pixabay

Žádost o půjčku online